Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Veletek előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Veletek előfordult már, hogy aki tetszett nektek lány/nő, egy olyan fickóval járt, aki nektek valamiért unszimpatikus volt, és ezek után már nem volt "gusztusotok" a lányhoz vagy nőhöz (ahogy tetszik)?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen volt sajnos
2016. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hajjaj...
2016. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegnap történt pont, nehezen is tudtam aludni az éjjel emiatt.

Ettől függetlenül ettől a hölgyeménytől még mindig elolvadok, de tudom, hogy az a tirpák kell neki.


30F

2016. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Detto. Sőt nekem még extrém is a történetem. Aránylag jól nézek ki, izmos is vagyok, még a hasam is kockás. Erre a csaj nem a dagadt millerrel lép le?!
2016. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy aranyos, kedves szép lány, egy oltári tahó, "alfa" trendi gyerekkel, aki tényleg egy gyökér. (Ismerem, sok mindent hallottam róla, nem szidás, ez a tény) Csalódtam a lányban emiatt. 22/F
2016. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Igen, előfordult velem is. Nagyon kiábrándító volt, úgyhogy már egyáltalán nem is akarok tőle semmit, pedig már nincsenek együtt.

Sok nővel ez egyébként a baj: az előéletük. Sokat elárul azért valakiről az is hogy kivel jön össze, és ha anno jó volt kú.rogatni valami tajparaszttal/egyébbel akkor legyenek boldogok együtt, nem én leszek az a balek aki eltartja majd őt meg a gyerekét mikor már "kiélte magát".

2016. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Olyannal volt együtt aki igénytelen, vagy öreg f**asz, és ha arra gondoltam h azok értek úgy hozzá, ő meg akkor hozzájuk bújt, akkor bármennyire is szar volt, nem voltam képes vele együtt lenni.


És nem érdekel, hogy úúú az a múlt azt nem szabad nézni, hát van amit nem tudok elnézni, mert kiábrándító.

2016. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!