Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fekete (afrikai) párom van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete (afrikai) párom van. Szerintetek szóljak a származásáról bemutatás előtt a szüleimnek vagy jobb a meglepetés ereje?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, de elég nagy a szerelem, ideje lenne őt bemutatnom, mivel már tudják, hogy van valakim, nyaggatnak emiatt. A szüleim nem túl elfogadóak (nyíltan rasszistának sem mondanám őket), de elég vaskalaposak... Fogalmam sincs, hogyan reagálnának, de bennem van a félsz, hogy rosszul.

Szerintetek felvezessem mielőtt hazahozom a párom, hogy ő bizony nem magyar, nem fehér fiú vagy a meglepetés jobb?


2016. máj. 30. 00:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
Ezt mégis mi honnan tudjuk innen, hogy a te szüleid hogyan reagálnának rá? :D Ennyire nem ismered őket? Akkor mégis mi honnan farigcsáljuk ki?
2016. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem szólj azért, inkább ne legyen meglepetés.
2016. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is külföldi barátom van,még a bemutatás nem történt meg,de a szüleim tudják,hogy nem fehérbőrű. Szerintem jobb,ha fel tudnak rá készülni lelkileg,hiszen nekünk ez teljesen elfogadott,de nekik nem biztos.
2016. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a meglepetésre, mert így egyből azt kapnák, látnák, hogy milyen ember ő, nem lenne idő előre kattogni, hogy mit fog szólni a város, az utca, a szomszéd... Így félek, hogy esetleg találkozni sem akarnak vele, előre bestresszelik magukat :(
2016. máj. 30. 00:48
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szólj.
2016. máj. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%

Hogy mennyi rasszista, suttyó paraszt van ott, te magasságos.. Ítélkezni, na az megy, meg szidni mindenkit, aki más, mint mi, tipikus magyar mentalitás, a lehető legundoritobb fajtából.


Kérdező: szerintem szólj nekik előre mindenképp, hogy tudjanak rá "felkészülni". Ha meg szeretnek, akkor elfogadják, hogy te vele vagy boldog és nem akarnak majd a boldogságod útjába állni. Legalábbis en úgy gondolom egy értelmes, normális szülő nem akar rosszat a gyerekének.

2016. máj. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
van itt*
2016. máj. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Ó, engem nem érdekel, tipikusan szerencsétlen, sikertelen emberek sajátja ez... :) Főleg itt gyakorin, ahol tele van parázós kérdésekkel, hogy félnek, a külföldiek elhalásszák előlük a nőket... :))


Na, de a lényeg: több véleményt meghallgatva, jobban átrágva, mindenképpen leültetem őket holnap. Egyébként anyunak már este megemlítettem a dolgot, de azt hitte, hogy humorizálok, elment aludni :D Dehát már fáradt volna nagyon, hozzátenném... :D

2016. máj. 30. 00:59
 9/37 anonim ***** válasza:
21%
És amúgy mi tart össze benneteket? A nagy beszélgetések tudományról, kultúráról?
2016. máj. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Igen, kultúráról (is) szoktunk számtalan más program mellett.
2016. máj. 30. 01:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!