Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fekete (afrikai) párom van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete (afrikai) párom van. Szerintetek szóljak a származásáról bemutatás előtt a szüleimnek vagy jobb a meglepetés ereje?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, de elég nagy a szerelem, ideje lenne őt bemutatnom, mivel már tudják, hogy van valakim, nyaggatnak emiatt. A szüleim nem túl elfogadóak (nyíltan rasszistának sem mondanám őket), de elég vaskalaposak... Fogalmam sincs, hogyan reagálnának, de bennem van a félsz, hogy rosszul.

Szerintetek felvezessem mielőtt hazahozom a párom, hogy ő bizony nem magyar, nem fehér fiú vagy a meglepetés jobb?


2016. máj. 30. 00:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
A libsi birkák miatt nem jutunk előre, csak egy helyben toporgunk.:) Foglalkozok is vele, megnézek valami rabszolgás filmet, aztán odaképzelem Sunshinedoll-t és a kérdezőt, ahogy elszörnyülködnek a bánásmódon. :D
2016. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Saját magad miatt nem jutsz előre. :D Tudod, aki túl hülye az élethez, az ráfogja valamire...
2016. máj. 30. 11:28
 33/37 anonim ***** válasza:
Nem, miattatok nem jutni előre, mert mindenkit "szerettek" meg megtűrtök, az se baj, ha azok erőszakoskodnak,meg nőket erőszakolnak, de ha az ember fellép ellenük de csak enyhén, pl kitépi kis kezét az ilyennek, hogy megvédje saját magát, vagy esetleg egy hölgyet,akivel erőszakoskodnak, az már rasszista gazember a szemetekben, mert a másik jaj nem tehet róla,mert más kultúra, meg stb. nyali szöveg. A "kedvencem" amikor ezt olvasom,hogy egyes helyeken megkérik a lányokat,hogy ne öltözzenek kihívóan a menekültek miatt, az erőszakolás elkerülése végett. Érdekes, előttem akár tangában is riszálhatja magát egy nő nem fogom megerőszakolni, mert tudok ember módjára viselkedni, nem állati ösztönök vezérelnek,mint egyeseket.
2016. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Én nem rágódok senki életén, rohadtul nem érdekel, hogy ki kivel k€ratja magát. Sem irigység sem semmilyen más hasonlód dolog nem merül fel bennem. Pusztán elgondolkodtam azon, hogy ez vajon miért jó a csajoknak és miért kajtatnak lényegében csak azért olyan férfiak után akiknek máshogy néz ki a személyie és esetleg a pigmentek száma is eltérő. Mert, ha azt nézzük nem nagyon van más különbség. Homo sapiens sapiens itt mindenki, jó talán némelyik csaj Homo sapiens. Bőrszínben és személyi igazolványban térnek el. Persze a kultúrájuk is eltér, de gondolom nem a tűztáncért, körülmetélésért vagy a csadorért szaladgálnak a külföldi srácokért a csajok. De nem értem, hogy miért jó ez. Magamból kiindulva választ sem nagyon találok, mert engem hidegen hagynak a nem fehér nők. Talán azért lehet ez jó többségüknek, mert egy más rasszú srác menő lehet mint az új Iphone. Van amelyiknek az új Iphone kell, hogy kitűnjön van amelyiknek egy kenyai srác, másiknak Supra sapka, Supra cipő. Pusztán érdekes, hogy hogy meg tudnak őrülni más állampolgárságú emberekért.
2016. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

24 és 26:


Férfiként mondom, hogy általában a férfiak szoktak hódítani. Ha ti mennétek Dél-Amerikába, a Távol-Keletre, Afrikába vagy hasonló helyekre, akkor ti kúrogatnátok a helyi nőket. Általában a férfi az többnyire aki mozog, utazik és új "területeket" hódít meg magának. RASSZTÓL FÜGGETLENÜL. A gyerek is legtöbbször a férfi kultúráját, nemzetiségét, vallását veszi át, nem pedig a nőét.


Engem is bosszant, hogy az Európán kívüli nem fehérek kúrogatják az európai fehér nőket. De azért legyünk már tisztában a valósággal, hogy ennek a rasszhoz semmi köze. Én is szívesen mennék ázsiai, latin vagy néger nőket kúrogatni és ezt meg is tehetném az ő szemükben "gazdag" fehér férfiként. Kicsit lássátok ti is sokszínűbben a világot.

2016. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Értem, hogy mit mondasz. Gondoltam én is rá, hogy valószínűleg máshol én is ilyen népszerű lennék a nőknek mint egy új dömper az oviban. Lényegtelen, hogy én megyek máshova és én vagyok népszerű vagy a néger jön ide és őt ajnározzák. Az a lényeg, hogy más helyről jött férfit körbeugrálják a nők. Jóval nagyobb a népszerűsége egy kölföldi srácnak mint egy helybeli őshonosnak. Egyetemen tapasztaltam ilyet és van néger haverom is gyerek korom óta, őt is állandóan kerülgetik. Pedig ő itt nőtt fel nálunk mégis mondhatni nagy népszerűségnek örvend.
2016. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy elfogadják! Őszintén örülök neki, ne foglalkozz a többi emberrel.
2016. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!