Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fekete (afrikai) párom van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete (afrikai) párom van. Szerintetek szóljak a származásáról bemutatás előtt a szüleimnek vagy jobb a meglepetés ereje?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, de elég nagy a szerelem, ideje lenne őt bemutatnom, mivel már tudják, hogy van valakim, nyaggatnak emiatt. A szüleim nem túl elfogadóak (nyíltan rasszistának sem mondanám őket), de elég vaskalaposak... Fogalmam sincs, hogyan reagálnának, de bennem van a félsz, hogy rosszul.

Szerintetek felvezessem mielőtt hazahozom a párom, hogy ő bizony nem magyar, nem fehér fiú vagy a meglepetés jobb?


2016. máj. 30. 00:06
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Te szinted lehet a téma. :)
2016. máj. 30. 01:11
 12/37 anonim ***** válasza:
48%
Nem rasszista szándékkal jöttem id. De egy példát azért elmondanék. Egy egyetemista társam járt így. Hatalmas szerelem volt, stb. stb. aztán kiderült, hogy terhes lett, a néger meg azzal az ürüggyel, hogy haza kell menjen, úgy elment, hogy többet nem érte el sem telefonon sehogysem. Szóval. Már késő volt, nem lehetett elvetetni/vagy a csaj nem akarta most egyedül tologatja a babakocsit egy fekete kiskrapekkal. És nincs az a férfi aki akarna tőle emiatt valamit. Szóval azért számolj ezzel is kedves kérdező.
2016. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodj meg kérdező, egy percig se aggódj, az ilyen primitív parasztok azok, akiknek az életben nem lesz egy boldog párkapcsolatuk, mert annyi előítélet van bennük, hogy az már mar hihetetlen és ami egyszer majd csak kibukik, ha netalántán valaki mégis lenne annyira buta, hogy lealljon egy ilyen mélységesen szánalmas alakkal, akinek odabent a végtelen sötétségen kívül semmi más nincs, pedig még csak nem is afrikai...:D
2016. máj. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Én is tudnék nem egy példát mondani, hogy mikor kiderült, hogy a nő terhes, akkor az "apa" lepattant. Egyébként nem tervezem mostanában terhes lenni, még nem fér bele az életembe. Ha majd tervezem, akkor pedig azt úgy fogom tenni, ha esetleg rájönne a "muszáj menni" a páromra (legyen fehér vagy fekete) és egyedül maradok a gyerekkel, akkor is el tudjam őt látni megfelelően. Most jutott eszembe, hogy bár nem közvetlen ismerősöm, de nekem is járt így egy távolabbi... félvér babával. Ő talált új párt (magyart). Sok magyar a magyar babával sem talál...

Egyébként a párom már jólétet épített ki magának, nem igazán tervez visszamenni.

2016. máj. 30. 01:34
 15/37 pörölycápa ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes előtte elmondani, hogy milyen származású, mindenkinek kínos lenne ha meglepetés erejével érné őket. A szülőknek is mert nem azt látnák amit elképzeltek, és nem tudnák, hogy most erre mit reagáljanak. A párodnak is, mert nyílván látná a szülők meglepettségét és zavarát, és ez neki sem lenne jó. Meg hát neked sem lenne jó gondolom ebben a helyzetben magyarázkodni, vagy inkább valahogy oldani a hangulatot. Szóval jobb ha fel vannak készülve a helyzetre.
2016. máj. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
47%

Te is látod, hogy ha megtudják, hogy a barátod fekete, az elfogadás lesz utolsó, amit tenni fognak.

Te írod, hogy stresszelnek, mert megszólják őket, szégyellni fogják a párodat, tehát téged is, nekik ez egyáltalán nem elfogadható, stb.


Azért nem akarod elmondani, hogy fekete, mert ha előre tudják, be se fogják engedni, téged meg eltiltanak tőle, így reménykedsz némi csodában.


Ne tedd!


Attól, hogy az ajtóban állva szembesülnek vele, hogy fekete, még nem fogják elfogadni, nem látják, milyen ember, csak rólad lesz meg a véleményük, és egyből lesz előítélet is bennük, elvégre biztos oka van, ha te is titkolod, hogy fekete.


Ebből a sztoriból te nem fogsz tudni jól kijönni, itt előre látható és borítékolható, hogy a szüleid nem fogják elfogadni a párod, és jó esetben csak le akarnak beszélni, rosszabb esetben mindent meg is tesznek, hogy elválasszanak tőle.

2016. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
52%
Utolso!ez nagyon csunya volt.
2016. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy nehéz kérdés, megértem, hogy tipródsz.

A pároddal próbáld meg megbeszélni, szerintem tudja, hogy van sok embernek előítélete vele szemben, talán ő segíthet, hogy szerinte mi lenne a legjobb, hogy ő mit szeretne.

Aki még segíthet, az olyan rokon, közeli barát, aki jól ismeri a szüleid, hogy ők mit tanácsolnak.

Ha meglepetés, akkor talán helyben lesz a nagy balhé, ha lesz.

Ha előre mondod el, akkor előbb lesz a balhé, és kiderül, hogy lesz -e bemutatás.

Ha a szüleid valóban ilyen elvakultak, ahogy leírod, akkor sajnos nehéz helyzetben vagy. Ha kicsit puhíthatóak, akkor talán érdemes előre szólni, hogy szokják a gondolatot.

2016. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
42%
Egészséges európai ember megrökönyödik egy ilyen hirtelen jött dologban. Előre említsd meg ezt. Akkor az lehet a legrosszabb, ha megmondják, hogy esetleg nem kívánják látni. Ha eleve odaviszed nagyobb gond is adódhat. Egyébként nem értem, hogy miért kell ilyet választani, bár annyira nem is érdekel. Én valahogy kerülök minden távolról jött nőt. Még a nyugatról jött fehérek is sokak néha.
2016. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb kelet-európai csúnyán néz ha meglát egy ilyen kevert párt. Ha viszont egy fehér férfi megy Afrikába néger nőket kúrogatni, ott kb felkoncolják. Nem tudom kik a rasszisták. Szerintetek?
2016. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!