Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de mégis így éreztem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de mégis így éreztem?

Figyelt kérdés

A páromat nagyon szeretem, senkivel sem cserélném el! Már 10 éve ismerjük egymást, de még csak egy éve járunk. A múltheti találkozásunk alkalmával viszont, furcsán éreztem magam, de csak egy pár percig. Azt éreztem, hogy nincs türelmem rá és mi lesz, ha majd egyszer megunom? Nem tudom, hogy juthatott ilyen eszembe, utána nagyon rosszul éreztem magam. Neki erről nem szóltam semmit... Remélem több ilyen nem lesz, de ha mégis, miért jut eszembe ilyen, amikor teljes szívemből szeretem?

21 L



2016. máj. 30. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy esetleg a megszokottnál jobban leterhelve? Érzed, hogy kellően támogat, és biztonságot jelent számodra?

Valószínűleg lelki oka van a dolognak, amin érdemes lenne elgondolkodnod, és az okot megbeszélni vele építő szándékkal, úgy, hogy már a megoldáson is gondolkodtál.

2016. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leterhelve, ellenkezőleg, egy héten csak egy napig találkozunk, reggeltől egészen estig. Külön városban élünk..
2016. máj. 30. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem arra céloztam, hogy ő terhel le, hanem munka/suli/családi gondot, vagy bármi ilyesmi.
2016. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!