Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt, pofára ejtett mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, pofára ejtett mégis szeretem. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy nagyon hosszú történet lesz mással sajnos nem nagyon tudom megbeszélni. 20/F és egy 21/L van szó. Nagyon régen legjobb barátok voltunk a lánnyal. Lelki társak voltunk. Ő szerelmes volt egy fiúba nagyon akivel úgy ahogy jóba voltunk. Én felajánlottam neki hogy segítek neki a dologban ő ezt ki is használta ő már úgy tekintett rám hogy na ő fog életem szerelmével összehozni. Aztán átfordult a dolog ... Mindig mondtam neki hogy ezt meg ezt mondta a srác de szexeljünk már egyet és elmondok mindent miket mondott. Ő belement. Szexeltünk ... Beleszerettem. Én elégítettem ki először a lányt szexuálisan. Aztán mindig mondtam neki hogy juj de hülye vagy hogy megint mással smároltál miközbe a srác szeret téged. ( Közbe nem is szerette csak buli végén mindig elővette a csajt hogy szexeljen vele de ez a csajnak nem esett le annyira szerelmes.) Full féltékeny voltam ... Mindig mondtam neki hogy csak én meg a sráccal szexelj .... Aztán mondta hogy ahányszor mondom neki hogy elhagyom meg én kapcsolatba fogok lépni mindig sírt hogy ne jöjjek össze mással mert akkor őt lefogom szarni. ( Félt hogy egy másik lány jobb lesz mint ő és akkor már nem fogok neki segíteni.) Na ezután mondta hogy ő lezárja a pasit a szülei mondták neki hogy jöjjön össze velem ha már ennyire közel kerültünk egymáshoz.... Összejöttünk. Annyira beleszerettem hogy már a fától sem láttam az erdőt. Mindig arra a szórakozóhelyre kellett menni buliznunk ahol persze a nagy szerelme bulizott és egész este őt nézte de mindig azt mondta hogy őt már nem érdekli és mindig a barátnőivel volt inkább én csak akkor voltam jó mikor elvittem bulizni meg hazavittem. Aztán jött egy este mikor nem mentem vele bulizni ... Hajnal 3-kor felhívott sírva hogy érte tudnék -e menni mert akikkel ment bulizni őt otthagyták ! Aztán mondtam neki hogy nem tudok érted menni , mert én megyek reggel melózni erre ő azt válaszolta hogy a srác (nagy szerelme) felajánlotta neki hogy aludjon nála ... És a barátnőm nála aludt ... És még én jöttek ki szar szemétnek hogy én kint hagytam volna inkább megfagyni na mindegy no comment ... Aztán egy szép szombat este megint elmentünk bulizni de én nem mentem le vele másik helyre mentem. Hajnalba mondom lemegyek érte. A nagy szerelmével táncikált hulla részegen kézen fogva ... ( Minden hétvégén a buli részeg , más pasikkal járkálgatott iszogatott) Odamentem hogy ez mi ne haragudjak stb. túlreagálom ( hulla részeg volt.) Aztán én mondtam neki hogy húzzunk haza márazonnal ... Csörgött a telefonja hát ki más volt mint a nagy szerelme. Azt mondta menjünk fel beszéljünk vele. Azt mondta srác nekem hogy ez most kell a mi kapcsolatunknak hogy a lány nála aludjon ma este. Megkérdeztem mit választassz engem vagy nála alszol ? Azt mondta menjek haza. Hazajöttem. Ő felhívott sírva egy hétig hitegett hogy mennyire szeret. Elment hétvégén bulizni megint egyedül. Ismét a srácnál aludt és szexeltek. Másnap már lejött hozzám sírva hogy az ital megbánta ő megígéri nem megy többet arra a helyre és megváltozik. Változott is egy kicsit... 2 hónap alatt 2x ment el arra a helyre de másodjára is visszament hogy ő bizonyítani akar nekem hogy a srác ráfog menni és ő nem fog hozzá szólni. így is lett. Rá egy hétre mentem melózni éjszakára felhívtam hajnali 1-kor hogy mizu ? Hulla részeg volt. ( Azt kihagytam hogy ő kibékült egy régi barátnőjével aki persze szingli és azóta lett ilyen mert előtte nem ilyen volt.) Aztán mondtam neki hallani se akarok rólad kinyomtam a telefont. Felhívtam hajnalba rejtett számon hogy nem szólok bele. Felvette és már tudatosan beszélt hogy na itt vagyok és egy 3. fiú nevét mondta hogy itt vagy ? Elkapott az ideg beolvastam neki újra. Felhívta egyik ismerősöm egy 3. telefonszámról és annak a 3. személynek adta ki magát akit ő mondott. És elbeszélgettek hogy remélem minél hamarabb talizunk stb. Aztán újra kikaptam a kezéből a telefont ismerősömnek hogy ez mi ????? És azt a választ kaptam hogy ő hulla részeg félálmából keltettem fel azt se tudja hogy miket meg kivel beszélt. Aztán másnap felhív hogy mizujság szerelmem stb. ő nem emlékszik semmire. És most ő mondta azt hogy legyen szünet mert azért egymás agyára mentünk mostanság neki kell ez az idő hogy tegyen egy elhatározást mert mondtam neki hogy vagy a buli barátok részegedés vagy én korlátokkal. És azt mondta hogy legyen szünet és majd látjuk mi lesz. De már ő jövőhéten újra megy bulizni újra a helyre, facebookon már más pasikat lájkolgat. És azt mondta hogy ő most a buliba majd azért ismerkedni fog meg nyitni mások felé és most amíg szünet van nem fogunk kiakadni a másikon ha csinálunk valami hülyeséget. Konkrétan ezt arra értette hogy ő is csinálhat bármit meg én is bármit. Mit tegyek ?


Tanácsokat várok igen elég hosszúra sikerült de remélem lesz olyan aki végigolvassa és tanácsot ad ! Előre is köszönöm ! :)



2014. máj. 28. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi beteg embert...
2014. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
éretlenek vagytok egy normális kapcsolathoz, azt gondolom. És hogy nem szerelmes egyikőtök sem, az is biztos. Mellesleg az egész történet úgy undorító, ahogy van.
2014. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jézus Mária. Ez egy éretlen, buta kis r**anc, aki abba a másik pasiba szerelmes, téged meg azért hiteget, mert te belé vagy esve és foglalkozol vele, ami persze neki csak jó. Saját magaddal b**zol ki, ha továbbra is tartod vele a kapcsolatot.
2014. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Uh az igen. És még én hittem,hogy az én sztorim bonyolult.:D


Különben te mit akarsz? Egy normális /komolyabb kapcsolatot,ahol kölcsönös szerelem/tisztelet van? Vagy csak úgy ellenni valakivel? Mert ebből normális kapcsolat nemigen lesz.. Játszhatjátok még ezt egy darabig,de túl sok értelme nincs.

2014. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Akárhogy könyörögj, maradj hideg, majd leszáll rólad.
2014. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy olyat ahol Tisztelet van és megbecsülés meg stb .... Mert azért sokszor hallgatott rám de mégis ő azt mondja hogy ő nem biztos magába hogy hiába mondja azt hogy megígéri hogy nem lesz ilyen ő csak sodródik az árral és fél hogy elfogja megint baszni az egészet !
2014. máj. 28. 13:22
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
Ovilevel mkettő. Szép pár vagytok, megérdemlitek egymást. Végül is hazgsággal indult, arra is épült az egész; mit vártál ?
2014. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azonnal szedd ossze minden ferfiassagodat es viselkedjel wazze! Hanyszor engeded még, hogy megalazzon?


En maximum egyszer lennek meg vele! Ra az arcara aztan kuldeni a csavojahoz, hadd smaroljanak. Ha r...anckent viselkedik, akkor ugy kell vele banni. Ha kiralynokent, akkor meg ugy.

2014. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elárulok neked egy titkot,nem fog megváltozni. Nagyon gyerekes még. Rosszul csinálja a dolgait. Ês ez igy is lesz még egy darabig. Hagyd a francba ha rendes kapcsolatot akarsz.. Vagy benne maradhatsz egy ilyenbe is,de ugyan ez fog ismétlődni,amiket leírtál.
2014. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pedig a szülei mindenki mondta neki változzon és ne basszon el engem ... Sajnos ez nála 2 hétig tartott.... Mindig mondtam neki hogy szóljon ha valami van... De túl biztos pont voltam neki mert munkanélküli volt semmije sem volt csak rám számíthatott ... És ugyan úgy elment azért egyedül bulizni arra mindig volt pénze de hogy hozzám eljöjjön arra sosem
2014. máj. 28. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!