Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nem szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon flörtölgetős típus volt. A kapcsolat elején féltékeny voltam, féltem, hogy elveszítem. Mostanában már egyáltalán nem érdekel. Régen vita volt az ex miatt is. Már ez sem érdekel, olyan mintha belefáradtam volna vagy nem tudom. Csak ő kell nekem, de nem tudom mi ez most.

2016. jún. 1. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nem történt valami változás a kapcsolatotokban, vagy azon kívül (munka, egészségügyi, anyagi gondok...stb)?

Az ilyesmi gyakran okoz befásultságot, elhidegülést. Egyébként, az, hogy nem vagy féltékeny, nem feltétlenül hátrány, inkább az érzelmeid változása.

2016. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, semmi változás nem történt. :)
2016. jún. 1. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyesmi...

Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem szereted!


Mondjuk mi nem voltunk komoly kapcsolatban, de a srác állandóan más lányokkal is flörtölt. Az elején nagyon zavart, aztán úgy voltam vele, hogy lesz@rom, mert nincs köztünk semmi és úgysem tudok rajta változtatni.


Lehet, hogy te is beletörődtél már és azért vagy egy kicsit közömbös ezzel kapcsolatban.

2016. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha csak ő kell, akkor valószínűleg szereted, nem? Állj ki magadért, ha kell és említsd meg neki, hogy ne flörtölgessen, ha szeret téged, hanem álljon ki melletted és becsüljön meg téged. Marha sok fiatal srác van odakint, akik egyedülállóak, nem lelnek társra évekig, mégis teljesen normálisak és nem flörtölgetnének, ha lenne párjuk, mert tudják, hogy nehezen alakul egy jól működő párkapcsolat. Ha szeret téged, akkor tegyen meg ennyit érted. Nekem ez a véleményem.
2016. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!