Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretem, de neki csak szerető vagyok kb? Sosem felejtem el?

Figyelt kérdés

18 vagyok, Ő 19 éves.

9.-esként ismertem meg, évfolyamtársak voltunk. Emlékszem, már az első nap megtetszett és teljesen odalettem érte... Ahogyan a többi lány is.

Jól néz ki, stílusos, vicces, népszerű és ezt kihasználja a mai napig. Szóval mindig a "dekoratív lányok" vették körül, egyszerre volt, hogy több is. De volt egy komolyabb barátnője, akit "felvállalt", kb. másfél éve az van, hogy hol együtt vannak, hol nem.

A srác engem 4 évig észre sem vett, pedig vannak közös barátaink és ez így elég fura volt, mert én nagyon odavoltam érte. Aztán most tavasszal írt neki az egyik ismerősöm az én telefonomról, mert az övé lemerült és utána elkezdtünk beszélgetni. Először Facebookon, után iMessagen és suliban is folyton rám mosolygott, kacsintgatott, az utolsó hetekben rengetegszer volt az, hogy együtt léptünk le és utána elmentünk moziba, vagy csak valahová dumálni. Utána újra összejött a barátnőjével és akkor pár napig nem beszéltünk. Majd az érettségi után megint és lefeküdtünk, nekem az volt az első. Azóta elég sokszor... De közben ott van a barátnője és mondja, hogy csak azért nem szakít vele, mert semmi kedve a drámázáshoz.

A srác miatt veszítem el kb. a legjobb barátaimat, barátnőimet és ő még annyit sem tud tenni, hogy szakítson a barátnőjével véglegesen.


2016. máj. 23. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak sajnálni, tipikus agyatlan fiatal mentalitás mindkettőtök részéről. De a nagyobb ludas te vagy a dologban, mert barátnője van, és szartál ebbe bele, még ha nyomult is. Szóval több agyat kívánok neked jövőre!
2016. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak dugtalak volna. Sry
2016. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, a szomorú igazság az, hogy ha több lennél neki, mint egy haver, akibe alkalmanként beleüríthet, akkor már rég összejött volna veled és elhagyta volna a barátnőjét még mielőtt ledumálta rólad a bugyit.

Most vagy hazudik, amikor azt mondja, fontos vagy neki és csak a dráma elkerülése miatt van a barátnőjével, vagy gerinctelen féreg aki szemrebbenés nélkül megcsalja a párját - itt teljesen mindegy, melyik az igaz (bár fogadni mernék, hogy mindkettő), attól még az ilyen pasi elvből, alapból felejtős. Ne ess abba a hibába, mint sokan előtted, nem te leszel a kivételes, tündérmesével záródó sztori tulajdonosa. Pont úgy esel pofára, mint ahogy a többiek.


Nem hibáztatlak, fiatal vagy és tapasztalatlan, de ideje lenne kinyitnod a szemed és a megfelelő lépéseket tenni annak érdekében, hogy ezt mihamarabb lezárd. Első körben nem teszed többé szét neki a lábad, akármennyire elcsábulnál, továbbá kerülöd a haverkodást is, legalábbis amíg nem lépsz túl rajta. Ezen kívül gőzerővel hajts arra, hogy valahogy visszacsöppenj a társasági életbe, a barátaidhoz, stb, ha elszigetelve magányosan begubózol, sokkal inkább hajlamos leszel arra, hogy ilyeneknek bedőlj, és mint látod nem ér annyit a dolog, hogy elveszítsd a barátaid miatta.


Vond le a tanulópénzt, legközelebb pedig jusson eszedbe a tartásod és az önbecsülésed, mielőtt hagynád magad ismét teljesen behülyíteni.

2016. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A szerelem nem mentség semmire!

A te generációddal már az a baj, hogy nincs semmire és senkire tekintettel csak a saját vágyaira. Olyan carpe diem az egész korosztály, amíg tini az ember és max csak lelki sebeket szerez addig mindenki csak megrovón mosolyog. A gond viszont az, hogy évek számával nő a ember felelősség köre és később már több veszteni valód lesz, mint pár lelki karcolás.


Szóval ideje lenne női büszkeséget, öntudatot és némi önmérsékletet gyakorolni! Mert jelenleg egyiket sem mondhatod a magadénak és így pusztán egy ösztönszerűen élő állat szintjét ütöd meg! És most már neked is van veszteni valós, mert egy olyan "kapcsolatért" elveszted a barátaid és mindenki jóindulatát, aki csak egy moslékos vödörnek használ?


És tudatosítanám magamban, hogy ez a fiú, bármennyire is szeretem, csak arra használ, hogy ürítsen belém. Ha törődne veled nem így bánna sem veled sem a barátnőjével. Ő jelenleg nem szeret senkit csak magát. És a rossz hírem az, hogy ahhoz, hogy téged nőként kezeljen ahhoz kevés az, hogy megengeded, hogy használja a puncid! Egy olyan nő sosem lesz első számú egy férfi életében sem, aki ilyen szinten leborul előtte a szerelem nemes páncélja előtt.


Szóval ideje lenne némi öntudatot növeszteni, és átgondolni az életet. A fiút meg leépíteni, mert a viszonzatlan szerelem baromi rossz, de amit te csinálsz még annál is fájdalmasabb, minta nem lenne köztetek semmi.

2016. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Odaadtad magadat neki űrítőlyuknak, akit használhat kedvére, amikor a másik épp menstruál/hisztizik/inkább beléd élvezne, akkor meg mi a jó eget csodálkozol azon, hogy arra használ, amilyen szintre ledegradáltad magadat? Tartás, női méltóság, önbecsülés és társaival gondolom még nem ismerkedtél meg. Ideje lenne, mert különben mindenki pont ugyanígy àt fog b*zni mint ez a gyerek, mert elárulom, ha kicsit is dekoratív vagy, akkor a legtöbb pasi lefeküdne veled, és bizony ezért a legtöbbjük hazudna is dolgokat. Ilyenkor tanulj meg nemet mondani, és nem odadobni magad lyuknak csak mert "hat mindenki oda van erte, en is, es azt igerte elhagyja a masik lyukat". Hogyne.
2016. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig jó míg vannak ilyen "okos" nők. Addig könnyű lesz nőt szerezni. :DDD
2016. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jártam hasonló helyzetben, annyi különbséggel, hogy én sosem feküdtem le a sráccal. Moziba vitt, étterembe, sokszor találkozgattunk, csókolóztunk, de nem adtam oda neki magam teljesen. Volt, hogy a bejárati ajtóm előtt hagytam faképnél. Így visszagondolva, nagyon jól tettem. Én jól éreztem magam, de ha tovább engedem, megbántam volna. Azt javaslom, minél hamarabb szakítsd meg a kapcsolatot vele, erősen, hogy lássa, nem érdekel téged, mert nagyon meg fog bántani téged. Ne akarj egy ilyen srácnak a "babája" lenni, nem játékszer vagy. Lesz még olyan férfi az életedben, aki a világ minden kincsénél többre tart majd :). Akkor majd butaságnak fog tűnni ez az egész. De oda el is kell jutni, kezdd azzal, hogy a srácot elküldöd a búsba.
2016. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta veletek?
2016. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!