Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem abba a lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem abba a lányba aki barát szeretne lenni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszünk egymásnak, tisztában vagyok vele, vendéglátó helyen dolgozott, ahová én sűrűn bejártam. Láttam a szemeiből hogy tetszem neki, nekem akkor volt párom.

Amikor nem lett regisztráltam egy közösségi oldalra és bejelöltem, ráírtam. Voltunk moziba, néha összefutottunk fél órára/órára kb 3 alkalommal elcsattant egy csók, de már előtte leszögeztük hogy nem lesz semmi, mert vőlegénye van.

Közös a ház, autó stb.

Bevallottam hogy én többet érzek íránta mint barátság, neki lelkiismeret furdalása lett.

Tegnap ismét összefutottunk ismét volt egy csók, egy nagyon hosszantartó finom csók amit nem tudok azóta sem elfelejteni.

Úgy érzem ő nem játszik velem, de így hogy tudja mindkettőnknek rossz.

Ma is skypolunk de ennyiben kimerültünk...


2016. jún. 3. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy jó fokhagymás-tejfölös lángost...
2016. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem szoktam csókolózni a barátommal...Bizony fiam te hülyére vagy véve!
2016. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén menj el.
2016. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A friendzone-ból nincs kilépés. :/

A másik dolog pedig, hogy if I were you, nem kéne egy olyan lány aki szemmel láthatóan csak szórakozik velem ÉS nem mellesleg ezt úgy csinálja, hogy van egy vőlegénye. :D Ha véletlenül össze is jönnétek, miből gondolod hogy veled nem csinálná meg ugyanezt? Komolyan egy ilyen társra vágysz?:D Mert akkor valami baj van az önbecsüléseddel. Ismerkedj, őt meg hagyd. Szerintem.


19/L

2016. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennek a lánynak valaki megkérte a kezét és ő igent mondott.

Feltételezed, hogy nem jó a kapcsolata(pl hogy csak a"közös ház miatt nem lép)

Fiatal még gondolom, és nincs gyerek, hogy az anyagi érdekeke miatt maradjon csak a párja mellett.


De fordítsuk meg: Csak az anyagi érdekek miatt marad fiatalon, gyerek nélkül a párjával. Gondolom ha vele is marad, végig fogja csalni hasonlókkal, mint te, aki épp bejön neki, de a kényelem visszatartja.

Ha így is van, akkor is nagyon szép dolog. Most komolyan, mit vársz?

25L

2016. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!