Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből még lehet újra barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet újra barátság?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú,akit kb 10 éve ismerek és nagyon jó barátok vagyunk. Nem olyan régen bevallotta, hogy szerelmes belém. Én ettől teljesen kiakadtam, mert azt éreztem, hogy ez a kapcsolatunk végét jelentheti. A kapcsolatunk lazább is lett. Kikészül attól, hogy időközben nekem lett barátom, az összes többi fiút meg távol akarja tőlem tartani. Nagyon rossz ez így, mert vele egy nagyon régi kapcsolat tart össze, de így hogy tudom mit érez, attól félek, hogy nem fog sokáig működni. Főleg, hogy a barátomra féltékeny. Ezt a fiú témát leszámítva nagyon szeretek vele lenni, és pont ezért félek. Valaki volt már ilyen helyzetben? Úgyis rossz vége lesz, inkább most zárjam le ezt a barátságot?

2016. jún. 4. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátom, de megoldottuk. Szerintem visszább kellene fognia magát a srácnak és nem féltékenykedni, és akkor simán maradhattok barátok.
2016. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!