Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el? - be nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? - be nem teljesülhető szerelem

Figyelt kérdés

5 éve ismerek egy lányt akivel ha nem is minden nap, de heti rendszerességgel összefutunk, van mikor azonos társaságban szórakozunk eléggé jóban vagyunk, de kettőnk között nem lehet semmi komolyabb soha ezt a kapcsolatot első sorban ő kerüli. Az idők során járogattam egy-két lánnyal voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim, de se ezekben a kapcsolatokban sem pedig ezek után a kapcsolatok után azt az egyet, számomra a legkedvesebb lányt nem tudom feledni, és már lassan ott tartok hogy szenvedek a tehetetlenségemen, arra is képtelen vagyok hogy túltegyem magam azon az egyen akivel semmi esélyem kapcsolatra ha esetleg lenne valakinek valami ötlete javaslata hogy tudnám magam túltenni a hölgyön ürülnék ha megosztaná. Köszönöm szépen.


23F



2016. jún. 5. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert nem teljesulhet be?
2016. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom közhelyesen hangzik, de vannak nála 682526-szor szebb és aranyosabb lányok is, még ha most nem is úgy tűnik számodra, de találni fogsz egy ilyet és vele még boldog is leszel. Olyan nincs, hogy nem. :)
2016. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:( Nagyon sajnálom...ennél rosszabb talán nincs is érzelmi téren!

Nekem úgy sikerült kihevernem a plátói szerelmeim,hogy nem találkoztam velük. Az elején nagyon fájt,de elmúlt idővel.Meg persze szándékosan nem gondoltam rájuk... Sokat voltam a barátaimmal,ez is segített.Meg sokat randevúztam.

2016. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kerüld a társaságát.
2016. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emeld a tétet. Keress/válassz egy hasonló leányt, aki még ennél is jobban bejön neked. Meglátod, előbb-utóbb teljesen elfelejted majd a mostanit. (És ne felejtsd a közmondást: Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel ! )
2016. jún. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A jó hír, hogy az "idő tényleg gyógyít", a rossz hír, hogy ez az idő nagyon sok is lehet, ha valaki nagyon mélyen van érintve az adott konkrét szerelemben.


Nekem 52ffiként is volt ilyen "életem szerelme" sebem, még úgy is évekig tartott (értsd mindig előkerült a lány gondolataimban), hogy már a lehetetlenség nyilvánvalóvá válása után azonnal elengedtem a lányt, aki semmit nem tudott arról mekkora fájdalmat okozott (akaratlanul is).


Én egyet tudok javasolni, de ez sem igazán gyógyszer, csak tüneti kezelésre alkalmas pótcselekvés: próbáld minél reálisabban látni az életedből tovatűnő lányt. Eliminálni a rózsaszín felhőket, illúziókat, túlzásokat stb. Mondom ezt azért is mert nem lehet cél, hogy beégjen az elmédbe, lelkedbe egy olyan emlék, pláne esetleg növekvő intenzitással, ami a szerelem hevében talán túlspilázott is volt valamelyest.


Fiúként viszont egy dolog mindenképpen kötelességed: a saját szenvedéseddel nem terhelheted a lányt, rossz érzéseket keltve benne, pláne nem üldözheted a szerelmeddel (mert sajnos ilyen is van).

2016. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!