Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok ha egy lány szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
Jóban vagytok de mostanában nem beszéltek (munka,érettségi miatt)..ha egy vallomàssal előàll akkor megijednétek?
2016. jún. 6. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszene a csaj már rég nem lenne arra szükség hogy ő valljon, ha meg nem tetszene, akkor finoman de visszautasítanám a csajt.
2016. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha ne tegyél ilyesmit, hidd el, nem éri meg, tapasztalat. Ha igazán tetszenél neki, keresne. Ha pedig nagyon félénk, akkor ráírhatsz, hogy dumálhatnátok valamikor, de a vallomást felejtsd el.
2016. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:

Cöh...

Az,hogy valakinek van egy rossz tapasztalata,nem jelent semmit sem. Nem húzható rá mindenre.


Én mindig örültem az ilyeneknek. És ha nár tapasztalatok,az utolsó ilyen lány,a barátnőm most:D

2016. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én örülnék a vallomásnak. Tessék, lehet kövezni :D. 23/F
2016. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!