Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lánybarátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánybarátotok szerelmet vallana mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Helyes, aranyos csaj, már több éve ismeritek egymást, jóban vagytok. De idáig úgy tudtátok, hogy az egyik haverotok tetszik neki, most meg hirtelen bevallaná, hogy hazudott, mert félt elmondani, hogy igazából te tetszel neki. Mit mondanátok erre? Megbocsájtanátok hogy hazudott, ha amúgy sosem szokott?

Köszi a válaszokat!


2013. máj. 12. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne haragudj rá emiatt. Azért hazudott, mert félt elmondani, hogy mit érez, és valószínűleg attól is félt, hogy visszautasítod és tönkremegy a barátságotok.
2013. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez egyértelmű hogyha olyan a helyzet akkor bármeik férfi társam megbocsátaná kivéve műmájerek(nagyképűek egyébb ...) de az a lényeg töbsége igen egy 70-75% hogy igen.
2013. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy vonzódok e hozzá.
2013. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja bocs lehet hogy félre értelmeztem XD
2013. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen lánybarátom egyébként, de meg is lepődnék ha szerelmet vallana nekem. Régen én hajtottam rá, de megbeszéltük hogy csak barátok legyünk így is van már lassan 6 éve.

Na most ha te szerelmes lennél a fiú haverodba hát nem tudom mit szólna ehhez, valószínű hogy ő is érezhet irántad valamit csak ugyanúgy titkolja mint te, az is lehet hogy már neki valaki más tetszik csak még nem tudsz róla, és ha ezt közölnéd vele akkor romokba dőlhet a barátságotok.

Ha esetleg elmondod neki akkor szerintem figyelj oda arra hogy mikor mit mondasz neki, és mondd úgy hogy szeretnéd ha megpróbálnátok, de ha nem megy akkor a barátság maradjon meg.

Ez így elég fura belátom, de egy próbát megér én szerintem.

2013. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Haragudni nem haragudnék. Kérnék egy kis időt gondolkodásra.
2013. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mesimogatnám az arcát...

...meg a hátát, meg a derekát is :))

2013. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!