Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még próbálkozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy hónapig randiztunk, de aztán bevallotta hogy még nem lépett túl az előző csalódásán és lezárta a dolgot. Ha hagyok neki időt és távolságot ősszel még lehet esélyem arra, hogy újra felhívjam magamra a figyelmét? Amúgy nagyon jól kijöttünk, jól tudtunk beszélgetni és vonzalom is volt, csak ő nem akar még új kapcsolatot amíg nem felejti el teljesen a másik csajt. 21l

2016. jún. 7. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak kamu kifogás a szakításra, szerintem.
2016. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress aktívan mást, aztán ha nem találsz őszig valakit, akkor tehetsz egy próbát, de ne számíts sok esélyre már nála.
2016. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozzál még, hát te látod rajta, hogy milyen amikor rádnéz, meg ilyenek.
2016. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerem egy ideje és tudom, hogy ebben nem hazudna. Köszönöm a válaszokat egyébként. Eddig azóta egyszer találkoztunk és elég természetes volt a kezdeti kínos helyzet után. Beszélgettünk valamennyit és volt hogy össze is néztünk. Nem akarok belemagyarázni semmit de nagyon nehéz lenne végleg elfelejtenem, viszont meg fogom próbálni, hogy hátha megismerek valakit míg külön vagyunk és nem látom.
2016. jún. 9. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!