Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el, vagy próbálkozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

Előző hétvegen összejöttem egy 18 éves csajjal. Az nap mar nala is aludtam osszeolelkeztunk az agyban stb de nem volt szex. hetkoznap nem talalkoztunk viszon sokan beszelgettunk facebookon, elhivatam holnapra egy randira, de ma este voltam klubbozni es egesz vegig egy masik csavoval volt, csak megolelt koszont azt csa. Nagyon bele szerettem, es elozo heten o is egesz nap fogta a kezem csokolgatot stb.. de most nem tudom mit csinaljak :(

Nemtudom elfelejteni, haza is jottem mar nem volt kedvem az egeszhez :/


20/F


2015. máj. 16. 17:49
 1/3 A kérdező kommentje:
a lany baratnoje most taggelt be az egyik kozos fotonkon mindkettonket, es likolta a kozos fotoinkat. mert ugye ma volt ez a kinos talalkozas mikor a masik csavo is ottvolt. Kerdezzek ra a baratnojere, hogy mi a helyzet? vagy o egybol visszamondana..
2015. máj. 16. 17:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne a barátnőnél kérdezz rá, abból csak a kavarás lesz. Holnap a randin szépen meg tudjátok beszélni, hogy mi is ez köztetek, meg ki volt a harmadik pasi. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, hallgasd meg előbb az ő verzióját is! :)
2015. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a csaj remenytelen hallod:D haverjaim is lekoptattak rola, ezt a csajt minden hetvegen mas csavoval latom...

de miert jo ez neki..

2015. jún. 22. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!