Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok egy férfiba, hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy amióta ismerem őt (majdnem 4 éve), szerelmes vagyok belé. A férfi egy közelebbi ismerősöm, viszont sokkal idősebb nálam(ez még a kisebbik gond), ezenkívül házas(gyerek ugyan nincs). Ez utóbbi miatt nem is gondoltam soha, hogy kezdeményezzek nála, sőt, higgyétek el, beleszeretni sem akartam(bár egy ideig nem tudtam, hogy házas, max. gondolhattam hogy 40 felett jó eséllyel nem egyedül él), csak sajnos minél több idő telt el, ő annál fontosabb lett nekem. Ő a legkülönlegesebb ember, akivel valaha találkoztam, mind emberként mind férfiként. Messze senkihez se vonzódtam még így, ezen kívül néhány belső tulajdonságában is hasonlít hozzám, hasonló gondolkodásmódú mint én(ez az egyik ami megfogott benne). Emellett nagyon finom illata van, ápolt, és még sorolhatnám.(És egyáltalán nem gazdag, mielőtt még felmerülne.)

A lényeghez visszatérve úgy hozta a sors, hogy ugyan egy városban maradunk, de ha csak "véletlenül" nem sétálok el a munkahelyére minden nap 3-szor valószínűleg csak nagyon keveset fogunk találkozni. Ezért gondolkodtam el azon, hogy valahogy el kell felejtenem, mivel tudom, hogyha sokáig nem láthatom, nem beszélhetek vele, abba belepusztulok. Tudom, a legkézenfekvőbb az lenne, hogy keressek valakit, aki független és aki tényleg a párom lehet viszont hogyan, ha miközben egy másikkal lennék, végig rá gondolnék?



2016. jún. 7. 22:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

de itt miért akar mindenki mindent elnyomni, elfojtani?

bakker, halál szerelmesek vagytok, miért nem élitek meg, miért nem lesztek igazán boldogok?

úgy fogtok meghalni, h. lehet, h. életetek legnagyobb szerelmét hagytátok elmenni, ha mindennap gondoltok rá, az sokat jelent.

ez az egy rohadt életünk van, elengedni valakit, akit nem kéne, szerintem baromság, a munka meg menekülési útvonal.

2016. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

21-es 19-es vagyok:-))


Alatlaban en mindig ugyanazt mondom es vallom mint te, kiveve ha magamrol van szo:-)))Az van, hogy a szerelem egy iszonyuan mulando dolog es a vilagon semmire nem garancia:-))Ez oke lehet ha valaki vergodik egy rossz kapcsolatban, de az en hazassagom kimondottan jo, es szerethetem barmennyire, de nem tudom elkepzelni az, hogy boldogabb legyek vele hosszu tavon vele mint a ferjemmel:-)))


Itt jon be az, hogy oke, akkor probaljatok ki, mondjuk egy honapig...ez igy oke, de o velem kapcsolatban hosszu tavban gondolkodik, azaz mindent vagy semmit alapon, en pedig kizart, hogy boritsa, a hazassagomat, sot, az ovet sem szeretnem, mert a felesege olyan amilyen, de legalabb kiszamithato valamelyest, ami rolam nem mondhato el:-)))


Nem tudnam neki megadni azt a stabilitast amit a felesege megad neki, es o bedilizne mellettem a feltekenysegtol, szoval hosszu tavon (szamomra) eselytelen. O maskent latja a dolgot, ettol fuggetlenul en benne lennek abban hogy legalabb kiprobaljuk, o viszont nem, o nem akar titok lenni.


Masreszt keptelen lenne elengedni, ez kicsit olyan Pandora szelenceje dolog, ami veszelyes. Volt ket evem h tisztan lassam ezt a dolgot es summa summarum, egy ilyen felkavaro szefelemert eldobni 6 ev alapvetoen jo hazassagot nem eri meg.


A szerelem ugyanis neha a semminel is kevesebb:-)

2016. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szeretnél egy tea mellett beszélni erről?
2016. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

19-es. Hát a receptet leírtam, nincs más, talán annyi, hogy én nagyon akartam, hogy véget érjen bennem ez, és bennem nem volt meg ez az érzés, mint benned, hogy egyszer tuti együtt leszünk, nagyon nem. Ennek nálam iszonyú kicsi az esélye, max. ha özvegy lennék:-)

Illetve, az emléke bennem is él, minden nap eszembe jut ez az ember, de nem vált ki már belőlem érzéseket. És csak egyszer jut mondjuk eszembe, de olyan távoli az egész, de ha valakit befogadsz a szívedbe, akkor ez természetes dolog, hogy eszembe jut, mint egy barátnőm, illetve mindentől függetlenül nagyon szép férfinek látom továbbra is,ezek nem fognak elmúlni, majd gondolom csak fokozatosan halványodni.

Hát nem tudok neked sajnos mit mondani, csak, hogy én nagyon akartam, hogy elmúljon, mert a férjem írtó jó férj, apa, teljesen értünk él, soha nem akarnék neki fájdalmat okozni, megcsalni, ezért ez a másik dolog teljesen értelmetlen, reménytelen, és szerintem ez is közrejátszott, hogy nem volt: majd egyszer, meg nem volt bennem: mi. Illetve nekem pl. ott vannak a gyerekek, akik szintén mindenükkel húznak el attól a tavalyi élénytől, embertől, - nyilván átvitt értelemben írom ezt.

2016. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Huhh 29 év az mondjuk meredek, az én esetemben 20 év van, én vagyok 22, ő 42. De nem is tudom mit beszélek, hogy így úgy, hisz pár éve a 20 évre is kikerekedett volna a szemem.. most meg hagyjuk is. Ettől független el kell felejtenem, mert tudom soha nem lehet köztünk semmi, nem fog senki házasságaba belemaszni, te se tedd! Mondjuk az hozzátartozik a sztorihoz, hogy ő konkrétan rákérdezett, hogy nem lehetne-e köztünk több is... hát rendesen lefagytam és szívem szerint a nyakába ugrottam volna, de tudtam hogy nem szabad, így némán pislogva álltam vele szemben, ő pedig vette a lapot... Na gondolhatod ezekután mennyire működött a felejtsük el című hadművelet. Semennyire. De egy pár hónapja kevesebbet gondolok rá hálistennek, most pedig kb alig fogom látni jó eséllyel hosszú ideig, tehát össze kell szednem magam.
2016. jún. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Honnan jön mostanában ez a sok elmeroggyant nagypapifètises nő?

Másnak annyi idő sem adatik meg az èletben mint amennyi köztetek a korkülönbsèg te fogyatèkos. Már bocs, de mit csinálsz, ha idő előtt elromlik a műszer? Beteges lesz vagy rosszabb esetben meghal? Majd te leszel a fekete özvegy èleted hátralèvő rèszèben? :D

Kezeltesd magad vajna timike

2016. jún. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást. Nem bántásból vagy flegmán mondom. Komolyan. Adj esélyt magadnak, hogy megismerhess valakit, akivel őszintén tudjátok szeretni egymást.
2016. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!