Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon sokáig jóban voltam, majd összejöttünk de szakítottunk és nem beszélünk Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval... Sokáig nagyon jóba voltam a lánnyal majd március elején összejöttünk egy nagyon rövid időre. Azóta (lassan 3 hónapja) nem beszélünk, de minden nap látjuk egymást. Én még mindíg szeretem és ő is tudja. Most megyünk majd egy ilyen nagyobb fajta kirándulásra (ország másik vége). És egyik ismerősöm azt ajánlotta hogy csókoljam meg. (Mindezt úgy hogy nem beszélek vele 3 hónapja) Mert ezzel jönnék rá hogy nem szeretem őt. Aztán mondanám hogy bocsi.

Megcsinálnátok a ezt a "tanácsot" vagy inkább nem...?



2016. jún. 8. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel hogyan jönnél rá, hogy nem szereted? Ennek semmi értelme.

Egy lényeges információ kimaradt, mégpedif, hogy miért szakítottatok. Elég komoly dolog lehet, ha azóta szóba sem áll veled. Szerintem hagyd őt békén, valószínűleg haragszik tád a történtek miatt, vagy csak már nem akar tőled semmit. Ha nem volt csúnya a szakítás, és ennyire parázol az ügyön, akkor meg menj oda hozzá, és beszélj vele, hogy mit gondol erről az egész kapcsolatról, és majd ő megmondja, hogy mit tegyél.

2016. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem haragszik nem rosszból váltunk el

Megbeszéltük hogy nagyon jó lesz csak barátilag leszünk majd...

Csakhát ő nem keresett ezért én sem

Mivel év vagyok a fiú ezért egyszer odamentem egy 5percre de akkor is temetésre ment és busza indult akkor jól érezte magát semmi különleges

De azóta sem én se ö

2016. jún. 29. 20:43
 3/4 anonim válasza:

szerintem meg nincs keso arra hogy lealapozd a csokot....

ha meg nem epp most mentek a kirandulasra akkor elotte csipd el az utcan, vagy epp ahol eloszor meglatod, menj oda hozza es beszelgess vele....

addig talalj ki valami temat amivel elkezdheted a beszelgetest (ha mar reg ota nem beszeltetek akkor kerdezd meg tole hogy hogy telnek a hetek, tortent evalami vele mostansag)! aztan ha o is ugy akarja akkor a beszelgetes mar magatol menni fog, nem kell miatta sokat parazni!

viszont szerintem egyenlore nem all keszen egy csokra....meg a vegen "leegsz"...:/

mertaz gaz ha hajolsz fele o meg mondjuk lepofoz h: mit csinalsz? megorultel?

szoval akkor a lenyeg a lenyeg! elotte alapozz egy ket beszelgetessel, es ha ugy erzed hogy nagyon taszit magatol akkor is meggondolhatod meg magad, es nem csokolod meg :)

2016. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már letelt a " kirándulás" és nem lett belőle semmi :)

De a beszélgetést sem tudom...

Egyszerűen nem tudnék vele úgy beszélni mint barátként vagyis 4x megkellene gondolnom hogy mit mondjak... :(

És ez így nehéz lenne

Szóval nem jó hogy nem beszélünk(neki se) de nekem még úgy sem de az se lenne jó neki ha beszélnénk mert nem tudnék vele úgy beszélni

:D vagyis lényegében semmi se lenne jó... :/

2016. júl. 3. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!