Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ennek a szerelemnek jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek a szerelemnek jövője?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire probléma az, ha egy többdiplomás, nagyon jól kereső férfi kölcsönösen beleszeret egy 8 általánost végzett, nagyon durva nyomornegyedben élő nőbe. Lehet egy ilyen kapcsolatnak komoly jövője?


Szerintem haver nem jól teszi, ha belemegy egy ilyenbe. De lehet, hogy nincsen igazam.



2016. jún. 11. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kit erdekel ha szeret a no
2016. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, ha jobban belegondolok.
2016. jún. 11. 23:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érettségim van csak+szakmám okj-s, 1 nyelvet beszélek, bent élek a gettóban, akivel ismerkedem neki diplomája van, jól keres, nyelvvizsgát akarja letenni most, családi házban él. Sose érezteti velem, hogy magasabb rendű. Nekem nem a végzettség számít, hanem hogy fejlesszem magam, azt csináljam ami érdekel, szakmákat tanulnék inkább. Előfordul ilyesmi. Bár egy szakmát letehetne a hölgy.N
2016. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az osztályharc egyre fokozódik! Komolyan, kit érdekel, ha jól elvannak? Nekem is volt már milliárdos barátnőm. Na meg vidéki, szegény lány is.
2016. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 12. 00:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretik egymást akkor működhet.

Egy férfi általában kedvére válogathat, de ha mégis csak ez az 1 nő kell neki, és nem érdekli a különbség, akkor komoly jövője lehet a kapcsolatnak.

2016. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy többdiplomás jól kereső férfi nem kerül SOHA olyan élethelyzetbe, hogy akár csak egy mondat erejéig is szóbaelegyedjen egy 8 általánost végzett csajjal.Ha csak nem a ballagásán van :D
2016. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érzem, hogy meg fogja keresni azt a lányt... Egyébként érdekes egy fazon. Teljesen más dolgokat keres az életben, mint az emberek túlnyomó része. És általában meg is találja.
2016. jún. 19. 12:40
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy 8 általánost végzett lány is lehet kedves, őszinte, nagyon jó anya. Meg 8 általánossal is lehet penge a kinézete.
2016. nov. 14. 19:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elbaltázta. Azóta is keresi, de nem találja.
2021. jún. 30. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!