Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más van még ugy, hogy huszas-h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más van még ugy, hogy huszas-harmincasként nem tud már olyan intenziven, pillangok a hasban szinten, szárnyalva szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Mert ahogy öregszünk, úgy leszünk egyre cinikusabbak, már nem csak azt nézzük, hogy hűha, de bejön egy csomó egyéb faktor a korábbi csalódások, a komolyabb elvárások miatt.



Egyébként állítólag genetikailag is így van összerakva az ember, pár tíz ezer éve ez a korosztály már nem a család alapításról szólt, hanem arról, hogy a meglévő gyerekeknek biztosítsa a felnövéshez szükséges körülményeket, ehhez pedig nem pillangók a hasban kellenek, hanem stabil érzelmi alapok.

A társadalom gyorsabban változik mint a genetika.

2016. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én szerencsés vagyok. Nekem még röpködnek a pillangók...
2016. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, az vagy.


Egyébként nekem is tud, de már figyelnem kell rá, hogy ne hülyeségeken agyaljak ha megismerkedem valakivel, hanem merjem közel engedni. Pedig azt mondják nekünk férfiaknak a pillangóink is inkább csak afféle molylepkék :)

2016. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de gondolom valamilyen szinten az antidepresszánsoknak is köszönhető.
2016. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Molylepkék ellen naftalin vagy összetekert újságpapír: szerelem ellen meg ne védekezzünk már ok? ;)
2016. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:)
2016. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Húszas-harmincasként így voltam, aztán közel 40 éves koromra megváltozott a helyzet, addigra eljutottam odáig önismeretben, személyiségfejlődésben, hogy megértettem, hogy a szerelem nem alanyi jogon jár, hanem azért bizony tenni is kell. Egyrészt jól kell tudni választani, másrészt a kapcsolatot működtetni kell mindkét félnek.

Így aztán jött a pillangórepkedés, szárnyalás, és már elég hosszú ideje tart.

2016. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7-es: remélem ezt 40 éves korára mindenki felfogja, és akkor már csak pár évet kell várnom, hogy az emberek ne úgy gondolkozzanak, hogy bár évek óta magányosak, de nem jön magától a nagy bzzzz, így nem kell senki. Hány és hány elutasítást lehet látni, tapasztalni ezért, mert a kisujját nem mozdítja, csak várja, hogy rátörjön az érzés.
2016. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalam is ropkodnek meg a pillangok, bar fura modon sose akkor amikor igazan szeretek valakit. Akkor amkor meg csak vagyodom valaki utan, az elso randikon.
2016. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 8: Azért ez sem magától jött, nem kevés tudatos önismereti munka van amögött, hogy képessé váltam a szerelemre.


# 9: A vágyakozós pillangóröpdösés veszélye, hogy ilyenkor nem a valós személy iránt érzel, hanem egy ideál iránt. Persze ismerős a dolog korábbról, régen magam is a vágyakozás időszakában tudtam átélni ezt, aztán a valós kapcsolatokkal nem tudtam mit kezdeni. De azóta volt szerencsém megtapasztalni, amikor hosszú párkapcsolatban is repkednek azok a pillangók. :) Nem folyamatosan, de újra és újra. :)

2016. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!