Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik férfit válasszam? Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam? Az a problémám, hogy nem tudok dönteni 2 férfi között. Egyedülálló anyuka vagyok,4 éves a kislányom. Az 1. jelölttel már 1 éve együtt vagyunk, de még hallani sem akar összeköltözésről.

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret minket, de nem tudja hogy hosszú távon működne-e a dolog.A 2. férfit most ismertem meg a játszótéren, neki is van egy 4 éves kislánya. Tud a másik férfiről, de mégis kitartóan próbálkozik. Nem tudom, hogy mit csináljak! Vajon a jelenlegi párom meggondolja magát valamikor? Vagy próbáljam meg az újat? Azt se akarom, hogy a gyerek sérüljön!

2012. szept. 8. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2. mert az első kicsit sem biztos a dologban
2012. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a gyereket nézném ! Egyébként miért nem akar még az 1. jelölt összeköltözni , szereti a gyereked ? Nehéz ügy ez , én látom a környezetemben, én mindenképp azt választanám, aki a gyerekem is elfogadja és a gyerek is őt ! Garancia meg sajnos nincs, hogy meddig tart egy kapcsolat ... szóval ez csak kifogás az 1.-től sztem !
2012. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha már itt kérdezed ezt akkor egyértelmű, hogy második...ezen elgondolkozol akkor egyértelmű!
2012. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A jelenlegi páromat szereti a kislány,elfogadta. A párom is igyekszik elfogadni, szereti. Én is ezt mondom, hogy garancia nincs semmire,de meg kell próbálni. De ő még várni akar, szerinte jó ez így ahogy van.Szerintem viszont 1 év alatt el lehet dönteni, hogy mit akar az ember.
2012. szept. 8. 12:43
 5/14 fünof ***** válasza:
dönts úgy ahogy neked, meg a kislányodnak a legjobb
2012. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Arról nem volt szó, hogy melyik iránt hogy érzel... pedig az is számít!

Racionálisan: az elsőben nem sok lehetőséget látnék. Persze változhat a helyzet, de az is benne van a pakliban, hogy neki ez így kényelmes...

A másodiknál szimpatikus, hogy nem adja fel... Mondjuk azt nem tudhatod, hogy ő pl. akarna-e egy év után összeköltözni. :)


Szerintem itt most a szívedre kell hallgatnod! :)

2012. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na jó,úgy látom nem érted a férfiak nyelvét,de lefordítom neked mert rengeteg nőt tudnak manipulálni/hülyíteni,ti meg elhiszitek hogy igazat mondanak :D Na jön a fordítás


"Azt mondja szeret minket, de nem tudja hogy hosszú távon működne-e a dolog"


Fordítás:


Neki ez így tökéletes hogy szabad(mert annak számít,mivel nem éltek együtt)azt csinálhat amit akar és még kúrogathat is,tehát lényegében te csak egy szexpartner vagy a számára.Téged csak ilyen pót suncinak használ ami azt jelenti ha nem jön össze mással a "dolog" akkor a nap végén jó leszel neki te is,hihetetlen hogy ez egy év alatt nem jött le neked...és mennyi ilyen nő van hogy hosszú éveken át hülyítik őket a pasijuk :D Dehát mit lehet tenni ha a nőknek ilyen palik kellenek,gondolom a második is egy remek színész lehet :D


Ha valaki "szeret" téged akkor nem azt fogja mondani hogy hosszútávon nem biztos hogy működne a dolog mégis mi ez?Józan paraszti ésszel rá lehetne jönni hogy ez a pali nem szeret téged

2012. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért nehéz,mert az elsőt szeretem, de nagyon bánt, hogy ő nem akarja annyira a dolgot, mint ahogyan én.Nagyon jól elvagyunk, minden téren jól kijövünk, a gyerek is szereti, vágyik egy "igazi" családra, apukára.De mi van akkor, ha soha nem jut el odáig, hogy velünk akarjon élni? A második iránt még nem érzek semmit, csak néhányszor találkoztunk. Ő is egyedül neveli a gyerekét, így jobban megért bizonyos dolgokat. De ki tudja, lehet hogy ő se akar majd komoly kapcsolatot. Én csak arra vágyok, hogy valaki szeressen magamért, szeresse a gyerekemet. Nem hiszem, hogy túl sokat akarok. Vagy mégis?
2012. szept. 8. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:

pont azt akartam írni mint az előző

de hozzátenném azt is hogy te sem vagy valami szenvedélyes szerelmes hisz akkor tudnád magadtól hogy "A vagy B " inkább az a lényeg hogy legyen valakid

2012. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na igen, nem nagyon érdekelne választás téren a 2. , ha minden ok lenne az 1.-vel ! Egyébként igazat adok azoknak, akik azt írják , hogy az 1.-nek ez így kényelmes, de esze ágában sincs lépni előre.... saját tapasztalat, én négy évet csesztem el egy pasi mellett, ilyen itt alszunk ott alszunk, de semmi közös ... :S Meggyőződésem, aki egy év után nem akar összeköltözni, az később sem fog akarni ! ÉS itt nem fiatal párokról beszélek, de mondjuk ahol már mindkét fél keres , és nincs is értelme rabolni a másik idejét, mert lakva ismeri meg az ember a másikat !

Szóval én elbeszélgetnék komolyan az elsővel , hogy te szeretnél már eggyel fentebbi szintre lépni a kapcsolatban és költözzön oda, ha nem tenné én hanyagolnám , és legalább megtudnád, hogy szeret igazán, vagy csak szexre kellesz ....

2012. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!