Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a fizikai vonzalom és a kémia között?

Figyelt kérdés
Szokták emlegetni,hogy működik a kémia, meg hogy a fizikai vonzalom meg van. Ez a kettő nem ugyanaz?

2016. jún. 15. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
nálad a fizika és a kémia ugyan az a tantárgy volt a suliban?
2016. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Huhh ez aztán válasz volt a javából. Látom te kb annyira vagy képben mint én.
2016. jún. 15. 09:32
 3/19 anonim ***** válasza:
Igazából magam sem tudom, hogy mire használják a kémia kifejezést, mert szerintem egy nagy határ baromság. Én már lettem szerelmes olyanba, aki először egyáltalán nem vonzott, de ahogy jobban megismertem, nagyon megtetszett. Szóval ennyit a kémiátokról.
2016. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek szeretik a saját felszínességüket rajtuk kívülálló dolgokra fogni, ezért használják a kémia kifejezést, így magyarázva tudományosan a felszínességük okát, ami valójában egyáltalán nem tudományos. :) Persze, vannak kutatások, hogy a nők jobban vonzódnak az olyan férfiakhoz, akik eltérő fehérjét termelnek... De most komolyan... Elhiszi bárki is, hogy ezen fog eldőlni két elvileg intelligens ember kapcsolata?
2016. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Maradjunk az alapoknál. A fizikai vonzalom az,mikor nekem tetszik a KIS Tibi,mert jól néz ki, szép a szeme,tetszik a teste...stb. A kémia meg az,mikor müködik a szex kettőnk közt? Vagy mi?
2016. jún. 15. 09:49
 6/19 anonim ***** válasza:

#5

Szerintem a kémia is fizikai vonzódás, csak abban benne van már a többi érzékszerv is, nem csak a szem.

2016. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Fizikai vonzalom: képen látod és már nedves a bugyogó. Kémia: érzed a szagát amitől szuka módjára tüzelni kezdesz, a tested meg olyan hormonokat termel mint az oxitocin hogy amikor majd szakítotok akkor vödör szám kelljen kanalaznod a fagylaltot hogy fel ne vágd bánatodban az ereid.
2016. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm szépen 😊
2016. jún. 15. 09:54
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
A kémia nem csak a szexről szól. Pl filmsztárokról is szokták mondani, akik szerelmeseket alakítanak, hogy "megvan köztük a kémia", és annak nincs köze szexhez, egyszerűen arról szól, hogy hihető-e hogy a karaktereik szeretik egymást. A való világban is, szexmentes randiról hazatérve is mondta már barátnőm, hogy van kémia. Ő az egymásra adott reakcióról - akár fizikai, akár szellemi - beszélt. Ilyenek tartoznak bele pl, hogy mennyire voltak egy hullámhosszon beszélgetés közben, a zsigeri reakciók, amikor a másik megérinti, a végén az ölelés mennyire érződik természetesnek.
2016. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A valóságban semmi.
2016. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!