Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Nektek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek milyen a tökéletes barátnő? (nem külsőre)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem hisztizik ...stb

2016. jún. 15. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 1000 ilyen kérdés van, ahol én is válaszoltam már. Ajánlott a kereső box használata odafent jobb oldalt. :)
2016. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Törődő, gondoskodó, tudjon nagy szeretetet adni, legyen kedves, jólelkű, megbocsájtó, hűséges, megbízható, elfogadó.


: D

2016. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
De ha nem vékony,nincs jó teste, akkor ezek nem számítanak.
2016. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

#3

Bezzeg ha egy nő mondja ezt hogy hát ha nem helyes és nem izmos a srác akkor nem számít hogy rendes meg hűséges, akkor el van hordva mindenféle felszínes ri*ancnak. Ti se vagytok pedig különbek!

2016. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. hűséges a végtelenségig, sőt még azon túl is, alkalmazkodó, kedves, rajongó, okos,törődő, és igen, nem hisztis...
2016. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Okos, célratörő, szeret sportolni, túrázni, imádja a természetet, az állatokat, családcentrikus :) és engem akar. :D
2016. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg dologgal lehetne még kiegészíteni de most legyen elég ennyi.


Tehát..


Ezt a dolgot több oldalról is meg lehet közelíteni.

Egyik esetben elég ha van mit fogni elöl, hátul. Ez az egyszerűbb oldal, de nálam ez kevés, van akinél elég, viszont ismerek férfiakat akiknél szintén ennyi nem elég, a nők egy része mégis azt hiszi, ha jól néznek ki akkor azzal minden meg van oldva. Hát ez egy igazán nagy tévhit. Ők biztosan nem hinnék el, hogy nekem nem a rajzolt szemöldök tetszik meg a szolis bőr méteres műkörmökkel. Szóval a másik esetben picit összetettebb a dolog. Megpróbálom leírni.


Család- vagy kapcsolat centrikus, kedves, odaadó, figyelmes, érzéki, bájos, segítőkész (nem csak a kapcsolatban hanem ha mondjuk elesik valaki az utcán akkor ne köpje le vagy tegye fel a fészbúkra hanem legalább ne forduljon el ha én megkérdezem az illetőt, hogy még él-e). Van véleménye az őt körülvevő dolgokról, a sorozatokon kívül is érdeklődik valami iránt. Jó ha van valami hobbi. Nem issza magát részegre heti 3x. A komoly dolgokat vegye komolyan, ne kerülőt keressen hanem lehessen vele őszintén megbeszélni mindent, ezáltal lehessen vele tervezni de tudjon önálló, felelős döntéseket is hozni ha a helyzet úgy kívánja. Bízzon bennem, ha van gondja akkor azt merje elmondani abban a tudatban, hogy mi azt megoldjuk együtt.


Ha van rá időm és lehetőségem, szeretek új helyeket felfedezni, kirándulás, túrázás, stb... örülök ha ő is érdeklődik az ilyen dolgok iránt. Jó ha néha játékos de ne legyen gyerekes és értetlen. Értékelje az apró kedvességeket, legyen benne kíváncsiság és készség az új dolgok kipróbálására (pl. egy új étel vagy hasonló). Néha jó otthon együtt, de nagyjából ugyanilyen arányban legyenek egyéb programok is (pl. esti séta valamerre, barangolás, kirándulás, vacsi valahol kettesben vagy a barátokkal sütögetés a hegyen, néha-néha kicsit extrémebb dolgok is talán beleférnek). Később aztán tudjunk komolyan a közös jövőnkről beszélni, gyerek, család, és a többi. Ne legyen kicsapongó, egoista, nagyképű (nem egyenlő a nagyszájúval), idegbeteg. Tehát inkább nyugodtabb természetű legyen. Nem baj ha adott esetben kiáll magáért és az igazáért, de én a páromtól (és egyébként úgy az emberektől is) elvárom, hogy normális, emberi hangnemben meg tudjuk beszélni a dolgainkat nem kiabálva vagy rosszabb esetben verekedve. Minimális intelligencia szint javasolt. Akinek nincs önbizalma az nem gond, majd lesz. Inkább legyen egy lány ilyen mint egy egógyár.


Sok dolgot nem írtam le, reggelig lehetne sorolni de talán úgy ezek a főbb dolgok amik számomra lényegesek. A külsőt nem véletlenül nem részleteztem, mivel ott elég nagy a mozgástér. Nem egy buta babát hanem egy emberi lényt szeretnék magam mellé.

2016. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gábor19... ***** válasza:
A Kevésbé férfias, csúnyácska srácok véleménye is érdekel?:D nekem a szintén gyerekes természetű, lökött, cuki, strandlabdás-lufis játszadozásokra kapható, romantikus nő tetszik.
2016. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!