Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti hogy viselnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy viselnétek, ha a barátnőtöknek lenne egynéhány férfi haverja, akiknek egyértelműen bejön, de nem próbálkoznak be, de dumálnak és néha együtt dolgoznak alkalmi munkát?

Figyelt kérdés

A barátnőtökben megbíztok, és pontosan tudjátok, hogy neki ezek a haverok kicsit sem jönnek be.

N


2016. jún. 2. 21:40
 1/5 anonim válasza:
én olyan féltékeny vagyok hogy tuti nem engedném :) de szerintem egyik haverom barátom sem , van ahol ez normális de nem az én köreimben , úgyhogy erről pl nem tudok nyilatkozni
2016. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vok féltékeny típus, tényleg, de annyira nem bíznék meg benne, hogyha látom, hogy élvezkedik a figyelemben és a feromon-gőzben.

Nem veszekednék, csak elhagynám elég hamar.

2016. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom most azt kellene írnom,hogy "óó semmi baj,csak nyugodtan,a barátok fontosak,stb".

De valójában ember halál lenne...

2016. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy bejön? Hogy jó nőnek tartják, vagy hogy oda vannak érte.


Előbbi esetben nem lehetnének koedukált munkahelyek se, hiszen ilyen rengeteg van. Ez természetes szituáció, ha nem egy kimondottan ronda nőről van szó.


Ha oda vannak érte, akkor rosszul viselném. Nem a féltékenység miatt, hanem mert ilyen mocsok barátnőm van, hogy szórakozik szerencsétlenekkel. Meg kellene szakítania a kapcsolatot, ha már az illető férfiaknak maguktól nincs annyi esze.

2016. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha együtt dolgoznak néha akkor tuttira megdugnák, ismerem a csajomat.
2016. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!