Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak most? Reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Reménytelen ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt egy szórakozóhelyen találkoztam egy lánnyal.Pár percet beszélgetünk de én nem is abban a városban laktam és egyéb dolgok miatt nem láttuk egymást utána.

Pár nappal ezelőtt a facebookon rátaláltam errea nőre,bejelöltem.

Elkezdtünk beszélgetni.

Ő már Angliában él,vőlegénye van.

Szóval elkezdtünk beszélgetni és nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Viszont részemröl nagyon furcsa érzések kezdtek megjelenni.

Külsőre nagyon tetszik és belsőre is így 3 nap beszélgetés után.Lehet hülyén hangzik ez így ,azt mondjátok hogy ez baromság de tényleg.

Azt mondta,hogy szeretne videobeszélgetést is.

Én attól félek ,hofgy részemről mélyülni fognak az érzések.

Az ő részéről nem tudom,ő nem mond semmit,a vőlegényéről sem beszél igazán.

Attól félek,hogy belé szeretek.És itt van a távolság,a vőlegénye...és nem tudom mit csináljak.

Folytassam még vagy hagyjam?

Ti mit tennétek?Hogy mondjam ezt el neki?

Ő 28 éves én 25.


2016. jún. 22. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

ne mássz ebbe bele, sérülni fogsz.

házasodni fog, te meg itt maradsz összetört szívvel.

én hasonló helyzetben vagyok: pasi, van csaja, belezúgtam, megszívtam, nem szakított, kapcsolatot megszakítottam, baromi sz*r volt, szenvedtem/szenvedek, de így volt jó dönteni.

2016. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam.

Csak tudod annyira tetszik ez a nő de így...ráadasul az ő nézőpontját nem tudom.


Házasodni egyébként nem fog,azt mondta ő még most ilyenre nem áll készen.

A vőlegényéről sem beszél sokat,sőt semmit.

Annyit mondott,hogy van vőlegénye és kész...


Köszönöm a válaszod

2016. jún. 22. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert mert nem nyaladzik a kapcsolatarol folyton meg lehet boldog.
2016. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fúú! Voltam ilyen szituban. Nő vagyok. Nekem nem jött össze. Nagyon nehéz mérlegelni, hogy most belemássz-e más életébe vagy se. Én amondó vagyok, hogyha ti már rég összefutottatok és ő most is érdeklődik, akkor talán célozgathatnál, hogy te többet érzel, mint barátság. Ha a vőlegénye az igazi neki, akkor úgyis kiáll mellette. Ha meg csak elvannak, akkor lehet előbb-utóbb úgyis véget érne, és akkor legalább adhattok magatoknak egy esélyt!
2016. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok. Csak annyi a különbség hogy én lány vagyok és a srác él több, mint 140 km-re. És kijelentette hogy nem akar párkapcsolatot... csak hülyített. Már nem írok neki... egyik napról a másikra megszűnt a kapcsolatunk. Pedig rengeteget gondolok rá.
2017. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!