Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan látjátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Dániel3 kérdése:

Ti hogyan látjátok ezt a ''kapcsolatot''? Én feladom.

Figyelt kérdés

Tavaly megismerkedtem egy lánnyal,kedves,aranyos,sexy,de mikor kezdett kialakulni több,pl egymáshoz bújás,reggel csókkal elköszönés,akkor lelépett,mert ő nem akar kapcsolatot.Tényleg minden klappol közöttünk,jókat nevetünk stb.

Idén tavasszal megint össze hozott minket a sors,mostmár idvaroltam is neki virággal stb,nálam is aludt párszor,aztán megint eltűnt.Voltak közös programok stb.Állítása szerint elgondolkodott hogy legyen-e valami köztünk,majd megint benyőgte h ebből nem lehet kapcsolat.Most MI VAN????



2016. jún. 24. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jo vagy az àgyban, ezért idonkent sportol egyet veled.

Lehet pont azért lépik le, mert kezd o is érezni. De nem akar belebonyolodni, mert sérult. Pasiként én is tettem ezt a vàlàsom utàn, egy ideig. Kompenzàltam, nem mertem uj érzelmi dologba kezdeni. Hagyni kell, O kell tultegye magàt a bajain.

2016. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Süket vagy? Nem akar kapcsolatot. Megmondta. Min vagy meglepődve???
2016. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom.Ezért vagyok ennyire vàlogatós.Kevés nőtől szeretnék komolyat.
2016. jún. 24. 15:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ettől az egytől ne komolyat szeressél, ennyi...
2016. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont hogy őt találom normálisnak.Egyik éjjel részegen buli után sírt nekem,mert h őt anno megcsalták amikor eljegyezték már.Sajnàlom is,de én már bizonyítottam h bennem megbízhat :)
2016. jún. 24. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Elmondom neked Danikám, hogy hogyan látom, aztán anyázz, ha jólesik kiadni magadból.


Te vagy a tipikus friendzone-rezidens.

Saját neveden regisztrálsz?

Bevállalod, hogy volt már előtted 2 ilyen nevű és felkapsz egy sorszámot?

Bújás, reggeli csók az, amitől szerinted több a kapcsolat?

Virággal udvarolsz és közös programokkal?


Te vagy a bután, kétdimenziósan megírt 40. percben felbukkanó, kétdimenziós, futottak még udvarlós a B-kategóriás romantikus filmekből.

Rohadtul szolgalelkű vagy és lelkiismeretes... szolgalelkiismeretes :)


Te vagy az, akit úgy értékel az egyszeri nő, hogy na ez a bázis, ahonnan el lehet kezdeni mászni a csúcs felé.

A nők izgalmat keresnek(mert azt mondta Oravecz Nóra és kész), de te az izgalom utáni megnyugvás, a feltöltődés, a következő csúcs megmászásának eszköze vagy. A lényeg, hogy eszköz vagy és neked ez nem jó.

Épp ahogy a csúcs felé igyekvésben jóleső érzés megmelegedni a kandallónál, még meleg kaját enni és tisztálkodni, de hamar belátja a csaj, hogy ő nem ezért indult el, hanem hogy összemocskolhassa magát és végül felérjen a csúcsra.

Ne félj, mert a bázisra mindig szükség lesz, szóval jó ha melegen tartod a vizet és a kaját, begyújtasz a kandallóba, de ezen pár napoknál többre nem számíts.

2016. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez a 2. Kérdésem,nem szoktam ide írkálni,főleg nem álnéven,anno így regisztráltam.Amúgy van valami abban amit mondasz.De a többi nőnek miért kellek?Azért mert velük másképp bánok?Bunkózok velük....
2016. jún. 24. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyanítom azért, mert más volt rólad az első benyomás, illetve rád sem hatott úgy a többi lány és nem mentél le nekik ennyire kutyába.

Hidd el, hogy nekem is folytan akkor sikerült becsajozni, amikor nem akartam, mert máshol járst az agyam, nem érdekelt a csaj vagy volt épp már valaki más.

A nők megérzik rajtad, mint a cápa a vért a tengerben, amikor nem függsz tőlük, nem vagy oda értük és talán tudat alatt ugyanúgy értelmezik, mint a jó pasit, aki válogathat és akiért érdemes teperni, nem tudom...

2016. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7. szerintem nagyon erősen fogalmazol.

Ha már egyszer éjjel elbömbölte magát a csaj,akkor tényleg van vmi a háttérben, nem bízik benned (sem), bár testi szükséglete neki is van. Józanul kellene beszélned vele, de ne add ki magad - én ezt javaslom.

2016. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ali_G válasza:

#7. gyönyörűen megírtad, álló ováció! Reméljük Dani nem sértésnek veszi, hanem tanul belőle, és végre felkapja a fejét, hogy b_szki, ez a lány csak kihasználja.


Amikor kellesz neki, akkor jó vagy, akár, hogy nálad bőgjön, de ha te szeretnél számítani rá, rögtön lelép. Ebből nem lesz értelmes kapcsolat, csak megalázod magad feleslegesen és továbbra is semmibe fog venni. Húzd már ki magad férfiként és ne foglalkozz vele többet, akkor se ha ő keres téged. Találni fogsz értelmes lányt, aki értékeli a fáradozásaidat (normális keretek között, nem virág, meg csöpögős maszlag). Ezt a lelki sérült ápolást pedig felejtsd el egy életre, soha senki nem honorálja (kivéve, ha pszichológus vagy és fizetnek érte). ;-)

2016. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!