Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt szeretnem kerdezni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem kerdezni hogy van egy lany akive 6 eve szerelmes vagyok, a vilagon barmit megtennek erte. Tavaly elmondtam neki hogy mit erzek iranta. Most van baratja de tudom ha szakitananak akkor osszo jonne velem. Hogyan erjem el hogy szakitsanak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly mondtad el neki, de most van barátja. Miért nem jött össze veled tavaly? Nem akarlak megbántani, de hogyha eddig nem kellettél neki, akkor szakítás után miért kellenél? Szerintem érdemesebb lenne új lány után nézni. 6 évet elpazaroltál.
2016. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezt a kerdest regebben en is feltehettem volna, ez volt velem is negy evig. Szerintem is keress mas csajt, es idovel elfelejted a mostanit, mert ha akart volna, osszejott volna veled eddig is. Sok csaj van meg, eleinte nehez de aztan elfelejted kesobb.
2016. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te gyerek. Told tovább biciklit, nincs itt semmi látnivaló már.


Sajnállak, mert tudom milyen érzés. De ne kergess délibábokat. Ha valóban Téged akarna, akkor Ő szakítana azzal a sráccal, nem Neked kéne őket szétrobbantani. Ez az igazság, most kicsit vak vagy ezt belátni...


Ha valóban nem illenek össze, szétfognak menni. De most ez lehet, hogy 1 hét, 1 hónap, 1 év múlva fog megtörténni. Érdemes addig várni? Erre csípőből mondod, hogy "rá érdemes várni". Csak amíg Te vársz rá, addig őt, többször többféleképpen meg... Ez a tény fáj, nem? Hogy éjjel nincs melletted, hanem mással alszik?


Ne kínozd magad. Őket se robbantsd szét. Majd szakítanak, ha olyan a helyzet. Te pedig kezdj el továbblépni. Mert bele fogsz őrülni. A lehető legkevesebbre csökkentesd vele az interakciót. Csak akkor írj rá fb-n, amikor már kínlódsz, hogy nem beszéltél vele hetek óta. Beszélgess vele 2-3 órát, meglásd, másnap madarat lehet veled fogatni, azt' nem történt semmi sem, és hetekig bírod majd megint.


Adatlapját ne nézegesd folyton, fokozatosan csökkentsd.


Beletelik majd néhány hónapba, de kezdesz majd kiábrándulni belőle. Közben pedig azt veszed észre, hogy elkezdenek érdekelni más lányok.


Az is egy megoldás lehet, hogy erről a dologról vele beszélsz őszintén. Ha komoly, erős barátságon áll a kapcsolatotok, túl fogja élni ezt is, mert túlélte azt is, hogy bevallottad az érzéseidet.


Neked most arra van szükséged, hogy lásd: NINCS ESÉLYED! Ezt csak ő tudja hitelesen elmondani. Mi hiába mondjuk, a délibábot, amit kergetsz, már létrehoztad...

2016. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ser Jorah, Ser Jorah, hiába minden, amíg ott van az a gizda Daario addig Danereys úgyis vele lesz :( Hiába vitted el neki Tyriont...
2016. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
", a vilagon barmit megtennek erte......Hogyan erjem el hogy szakitsanak?" Nagggyon jo! ÉRTE?? tennél meg mindent? Akkor nem akarnád, hogy szakitsanak ha jol megvannak. Talán magadért akarsz tenni, önzö érdekböl. A csaj le van .... csak neked legyen jo!
2016. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!