Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti tudnátok valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok valakinek a szeretője lenni egy életen át, ha nagyon szerelmesetek vagytok, de a másik nem vállalhatja fel a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

A másik fél nem házas, hanem özvegy, nincsen harmadik fél, ez biztos, és ő is szeret titeket, de nem teheti meg, hogy felvállaljon, különben botrány lenne belőle.


Mielőtt még valaki azt írná, hogy milyen kis naív vagyok, hogy elhiszem, hogy nincs más...

1. A kérdés csak elméleti, nem vagyok szereplője

2. Mivel elméleti, ezért tegyük fel, hogy biztosan tudod, hogy a szerelmednek rajtad kívül nincs senkije, és ő is szeret, nem csak kihasznál.


2016. jún. 27. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem,nem lennék "egy életen át" senki hancurléce.
2016. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha a másik fél tényleg nem teheti meg, hogy felvállajon?
2016. jún. 27. 10:25
 4/16 CptTomato ***** válasza:

Szerető.. mai fogalommal élve "barát extrákkal"

Ez úgy működhet jól és hosszú távon ha végtelenül vonzónak találják egymást szexuálisan, de nem tudnák egymást hosszútávon elviselni, rövid távon viszont annál inkább, plusz mentálisan érettek annyira hogy felfogják ez nem jár hűséggel...

Ha ezeket megválaszolod magadban, és legalább részben megtudod hogyan gondolkodik erről a másik fél, és pozitv az eredmény akkor működhet. Amúgy elöbb utóbb nem szeretői viszony lesz belőle.

2016. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem teheti meg hogy felvállaljon?

Ez gyávaság.

Gyávákba meg nem leszek szerelmes és nem is szexelek velük.

Úgyhogy nincs probléma.

2016. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
igen
2016. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy milyen okai lehetnek egy ilyen fel nem vállalásnak.
2016. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és szerető csak akkor lehetsz, ha van valakije melletted.
2016. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet nyomós oka,hogy ne vállaljon fel oké...,de valaki úgyis sérülni fog emiatt.Nem egészséges.
2016. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Oké, akkor másképp közelítem meg.


Nézem a Trónok Harcát, ahol ugye sok az érdekházasság, és van szerelem nem "egyenlő partnerek" között, akik nem házasodhatnak össze. És azon gondolkoztam, hogy Daario vagy Jorah, ha Daenerys választana közülük, képesek lennének-e a "szerető" státuszban maradni Danynél, mert mindketten ugye születésüknél fogva alkalmatlanok Dany férjének.

2016. jún. 27. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!