Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tennétek, ha lenne egy...

Mit tennétek, ha lenne egy párotok, egy éve, de megismerkednétek egy másik fiúval aki nagyon bejön, és ez a vonzalom kölcsönös, de ez a fiú nagyon messze lakik. Feladnátok a kapcsolatotokat azért hogy valami újat tapasztaljatok?

Figyelt kérdés
16 vagyok és a mostani fiúm az első az életemben..szeretem,de néha azon gondolkodok milyen lehet mással,mivel még sose voltam mással.
2015. márc. 23. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

De nem szeretek ilyet mondani!

Probáld meg párhuzamban!

2015. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha már ilyenen gondolkozol, szakíts a mostanival. Mert már nem szereted tiszta szívből. Előbb utóbb úgy is ott hagyod.
2015. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egynkapcsolatban elofordulnak hullamvolgyek... sot, egy elo kapcsolatban nagyonis mozgas van! Han folyton imadnad es eszre sem vennel masokat, nem erne semmit a husrg, hisz ugy konnyu husegesnek lenni, ha nincwen masik pasi a vilagon...


en voltam hasonlo helyzetben, cssk akkor a masik csaj siman elerheto volt, szoval nem lett volna tavkapcsolat.... aztan eszembe jutott, hogy ugyanezt az eros v8nzalmat ereztem masfel evvel korabban a baratnom irant... es ha elmegyek az uj csajjal, ugyanezt a vonzalmat fogom erezni masfel evvel kesobb 3gx harmadii lany irant.... ugxanis olyan nem letezik, hogy egy eleten at ne vegyel eszre senkit... ha van ilyen, az nem egeszseges...

ez egy proba! Probara teszi a husegedet, a kapcsolatba vrtett hitedet! Ami uj az gonzo, de egy evvel ezelott a regi volt uj, es egy ev mulva az uj lesz regi, vagyis nincs ertelme mindig a legujabbra lecsapni!

2015. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16 évesen? Gondolkodás nélkül! Ha már ilyesmi eszedbe jut, 100%, hogy nem ő lesz az, aki mellet megöregszel. Amúgy is kicsi lenne rá az esély, de hogy érdeklődsz mások iránt, kíváncsi vagy, milyen lehet mással lenni, az csak csökkenti az esélyeket.


Igen, egy jó, hosszú kapcsolatért tenni kell, de tudni kell azt is, hogy mikor érdemes, és mikortól van az a szint, hogy már nincs értelme. Itt szerintem nincs értelme szenvedni. Tizenévesen évekig tartó kapcsolatot meg aztán főleg feleslegesnek tartok, de ez csak az én személyes véleményem. Meg a gyakorlat a legtöbb esetben, de ez más kérdés :D

2015. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*mellett. hupszika.
2015. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!