Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (részletesen lent. )

Figyelt kérdés

Szóval szombaton találkoztam egy lánnyal (netes ismeretség) , nem mondom, hogy rossz csaj lenne, de úgy érzem tudnék nála jobbat is találni. Nem is nyomultam rá, de valahogy mégis csókolózás meg tapizás lett a vége.


És nem tudom eldönteni, hogy legyen e folytatása a dolognak, mert szimpatikus a lány, de ha találnék nála jobbat, akkor viszont valószínűleg felejtős lenne. De ha már kialakulna közöttünk mégjobban valami, akkor gáz lenne akkor leborítani, meg megbántani sem szeretném a lányt.


Ha pedig meg most mondom neki hogy inkább hagyjuk, de ugyanakkor más jelölt sincs és ha nem is lesz mégse, akkor meg maradok szingli, amit meg szeretnék elkerülni.


(Netről vannak egyébként más jelöltek, csak azokkal még találkozót kellene megbeszélnem, de ha meg a mostani lányt nem hívom addig következő talira, akkor meg megint nem tudom mi van. )


A csaj egyébként nem tudom hogy viszonyul hozzám, de inkább olyannak tűnik, hogy úgy elvan velem, de nem olyan nagy szerelemből.


Ti mit tennétek, megbeszéljek következő találkozót a csajjal, vagy hanyagoljam, vagy legyen találkozó, de kerüljem a szexre vezető szituációkat, egyéb ötletek? :)


(21 éves srác vagyok)



2016. jún. 27. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobban jár ő nélküled.
2016. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pff elegge gerinctelen dolog ez azert...
2016. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én is így voltam, randi volt tetszett helyes lány volt de gondoltam,hogy találnék aki jobban tetszik és sikerült, te normálisnak tűnsz, ha ezt érzed ne rabold az idejét!
2016. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma csak olyan felszínes kérdéseket olvastam a gyakorin, hogy férfi vagy nő azért rinyál, mert nem elégedett a párja külső jegyeivel és panaszkodik, hogy ennél neki jobb jár. Gyerekek, front van, vagy mi? Miért büntetitek a partneretek azzal, hogy ilyen gondolkodással vele vagytok? Hagyd a francba, találjon olyan társat, aki tényleg megbecsüli és minden hibája ellenére nem csak a rozsdát látja benne...
2016. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs ló, jó szamár is, ugye?

Mocskos vagy...

2016. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Kölök, menj bújj a takaró alá!
2016. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Komolyan mondod? ***** válasza:
100%

Mindenkinél lesz jobb, szebb, okosabb,...

Ezt jegyezd meg!


Hagyd ezt a lányt, jobb lesz mindkettőtöknek. A lánynak azért, mert ő ebben a kapcsolatban csak a szamár szerepét tölthetné be, ló hiányában.

Neked pedig azért lesz jó, mert a leírtjaid alapján az érződik, hogy igazából nem is jön be a lány, csak most épp ő akadt.


Azt mondod, hogy a szingliséget kerülnéd. Értem én, hogy nem jó egyedül, de nagyon gyerekesen és amatőr módon állsz a párkereséshez/párkapcsolathoz.

És ezt most nem bántásból mondom...

2016. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha pedig meg most mondom neki hogy inkább hagyjuk, de ugyanakkor más jelölt sincs és ha nem is lesz mégse, akkor meg maradok szingli, amit meg szeretnék elkerülni."


szóval szar egyedül lenni, magányos vagy, nem vagy szerelmes, a csaj csak tűrhető kategória, de talonban tartanád, amíg jobb nem akad, aztán pattintod le.

szánalmas vagy, hagyd őt, talál nálad jobbat is.

te meg gondolkozz el azon, miért érnéd be kevesebbel is, miért nem tudsz egyedül meglenni, mit pótol ez a középkategóriás lány az életedben?

2016. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!