Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Lent részletesen kifejtem.

Figyelt kérdés

Reménytelenül szerelmes vagyok eg fiúba. Régen nagyon jóba voltunk. Napi szinten beszélgettünk, sokat randiztunk, olyan dolgokat tett értem hogy hihetetlen.. Mármint (okéé, ez most nyálas lesz, ne öljetek meg légyszi) az életem vele olyan volt mintha egy romantikus filmben lettünk volna:))

De aztán jött egy időszak amikor sokat veszekedtünk, és a kapcsolat csaknem teljesen megszakadt. De előfordul hogy egy körökben mozgunk, időnként összefutunk, és akkor olyan érzésem van mintha még mindig minden olyan lenne mint régen. Persze már nincs fizikai kontakt, de mégis olyan. Nem tudom miért. Viszont így soha nem fogok túllépni rajta. Mit tegyek szerintetek? Kerüljem a társaságát és felejtsem el, vagy mondjam el neki mit érzek? Ha visszautasítana... nem is tudom, szerintem soha nem fogok tudni mást szeretni akkor sem. (Kb 1,5 éve lett vége, azóta volt egy barátom, de nem tudtam nem az első szerelmemre gondolni. Ezt nem éreztem korrektnek vele szemben, ezért szakítottam vele..)

Kérlek segítsetek, nagyon tanácstalan vagyok...:(

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült, és ha néha nem fogalmaztam érthetően.

17/L



2014. nov. 1. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj velw. Tisztázd, hogy ő hogy áll a veled valo multtal és mit gondol rólad. Ha kedvel akkor, beszéljétek meg párkapcsolat lehetne-e köztetek. Ez mindent eldönt, ha bármire negatív a válasz, akkor tudod hogy zárt ajtó előtt állsz.
2014. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Nem tudom van-e elég lelki erőm beszélni vele... Megpróbálom összeszedni magam:)

2014. nov. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!