Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem ez a lány, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ez a lány, akkor senki. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen "felnőtt párkapcsolat" téma, de nem is tini, de hát mivel 18+ korosztály (~20) inkább ide tettem.


A lényeg az, hogy van egy lány, aki tökéletes, és olyan ritka, mert a stílusa pont mint az enyém, olyan "gyerekes" és és a társadalmi normákon kívül esik, szóval tényleg az az igazi szórakoztató és élvezetes személyiség, szép is, meg minden. De valahogy nem akar összejönni a dolog, és csak őrlődök nem szoktam dohányozni se inni de már a 2. doboz ciginél tartok és magamba iszogatok mint egy ökör mert egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog.


Bonyolult a dolog, mindketten kedveljük egymást, több mint barát stb... de valahogy még sem akar összejönni a dolog, mind a ketten 2 lépés távolságot tartunk, és ha fel is dobok mondjuk egy találkozást vagy stb... akkor jön a kifogás, de olyanokat mond hogy tök jól ellennénk, amikor itt van akkor rám mászik meg jön utánam, az ölembe ül, csókolózunk, és én már tényleg nem értem ezt az egészet, és csak őrlődök :D


És a huszonkét évem alatt egyetlen egy ilyen lányt sem ismertem, és úgy vagyok vele, hogy ha ez most nem jön össze, akkor inkább monogán leszek mert semmi értelme egy olyan nőt tartani aki esetleg szép de amúgy meg egy segg és nem lehet ellenni vele meg semmi.


Biztos vagyok benne, hogy volt már olyan aki volt hasonló szituban. Ti mit tettetek? Odaálltatok elé, megmondtátok a frankót, és hogy döntsön, vagy inkább csak szép lassan hagytátok hogy elhidegüljön a kapcsolatotok?



2016. jún. 28. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy te többet is eltudnál képzelni, és ha ő is akkor jöjjön el veled vacsorázni, vagy hívd át magadhoz és főzz otthon. Adj neki egy szál virágot, és ennyi... Ha elmegy, az már fél siker, valószínűleg utána gyakoribbak lesznek a találkozók, csak ki kell ugrasztani a bokorból :)


Lényeg az egészben annyi, hogy te benned ne maradjon kétely, hogy mi lett volna ha... Te nyíltan megmondtad neked ő kell, maximum neki nem kellettél, de legalább tisztán látsz, és nem reménykedsz :)


Másképp nem lehet ilyen nőkhöz állni, ha meg elmegy a meghívásodra, de utána megint kerüli a következőt, ugyan ez a helyzet, engedd el...

Mindenkinek arra van ideje, ami fontos a számára, az esetben van jobb dolga is mint te. De legalább tényleg már tisztán látnál, mert nyíltan elmondtad neki mit érzel.

Nem ciki, hajrá, komolyan! :)

F

2016. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó már három csajjal is volt ilyen.
2016. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

MonogáM. M-mel. Amúgy azt jelenti, h egy egyszerre cvsak egy nővel vagy kapcsolatban, nincs másik, mellette.


Szerintem csak játszadozik veled, nem jössz be neki igazán, csak tetszik neki, hogy ennyire odáig vagy érte, ezért nem állít le. Az önbizalmát támogatja a dolog, ezért még adja is alád a lovat. Gyenge, önbizalomhiányos kislányok játéka ez, mondd meg neki, h járni akarsz vele. Állítsd kész tények elé, ha kihátrál, mismásol, akkor felejtsd el. Sok sikert.

2016. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúghy amit az első ír, az megint csak ködösítésre ad terepet. "többet is el tudnék képzelni" Szerintem konkretizálni kell, hogy mit, mert akkor folytatódik tovább a macska-egér játék. Vacsora? A csaj lehet úgy értelmezi, h ez csak barátkozás, később még jól a kérdező fejéhez is vágja, h ő nem tudta, h ez egy randi volt.


Mindent ki kell mondani egyértelműen, és akkor nincs az, h nem értettem, nem úgy értettem, stb. Ezzel rengeted idő megy el.

2016. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még...
2016. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ohh monogáM alatt igazából arra gondoltam, hogy egymagammal, de igazad van, hirtelen rosszul használtam.


Gyerek? hmmm hát ahogy gondolod :D És nem is tudom, igazatok lehet mert így utólag belegondolva... ennek nem így kellene menni, ha ő felőle is pozitív lenne a dolog meg biztos, akkor nyilván nem itt tartanánk. Lehet inkább csak jó arcot kellene vágnom és leszerelni, mert csak magamat teszem tönkre vele :D


Mert ha elmondanám miket gondolok stb... akkor a végén még ez is csak a fölényeskedését erősíteni, én meg teljesen megalázkodnék. És akkor ő rángatna dróton.

2016. jún. 28. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:

De nem rángathatna dróton! Mert szerintem is el kellene neki mondanod konkrétan és ha még akkor is hülyére vesz, meg szórakozik, kitérő válaszokat ad, akkor tudni fogod, hogy a válasz NEM! Így az neked is segítene a továbblépésben.

Szóval ne félj attól, hogy kitárulkozz előtte, mondd el neki, konkrétan, hogy mit szeretnél, ahogy már előttem is írták.

2016. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!