Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet parancsolni a szerelemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet parancsolni a szerelemnek?

Figyelt kérdés

Barátnőm összejött egy házas férfival ezáltal tönkretett egy házasságot két gyerekkel.

Mondtam neki hogy csalódtam benne hogy ebben szerepet vállalt és ilyet tett. Azt mondta hogy nem tehetek róla beleszerettem és hogy az érzéseknek nem lehet parancsolni


2016. jún. 30. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez csak kifogás, a felelősség elhárítása. Minden érzésnek lehet parancsolni, még ha nem is könnyű. Ha pedig az érzésnek nem tudsz parancsolni, akkor a testednek parancsolsz az eszed segítségével, és nem mész oda, nem teszed azt, nem mondod azt, amit nem kéne.

Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy a barátnőd gonosz vagy rossz ember. Csak ne ilyen kamuszöveggel takarózzon, hanem vállalja, amit tett.

2016. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
17%
Az összes nő ezzel takarózik. Ösztönlények, van ilyen.
2016. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet parancsolni csak a baratnodnek esze agaban nem volt.
2016. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz. Számomra nem is az a visszatartó erő, hogy a feleségnek okozok fájdalmat de ha gyerek van....

Hány ember boldogtalanságán keresztül vezetne az én boldogságomhoz az út?

.....

2016. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze... 2 hét múlva megunja és újabb családot fog tönkretenni. És így tovább...
2016. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem érdemes.
2016. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemnek nem lehet, de a tetteinknek igen. Gerinctelen és gyenge jellemre vall, hogy ezt tette. Remélhetőleg visszakapja a sorstól.
2016. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tönkretett egy családot,de alakulófélben van egy új.Nem is kell azérzéseknek parancsolni,ha az újjal jobban összeillik az ember.Ha a pasi annyira jól meglett volna a feleséggel,nem lehetett volna közéjük állni.Úgy írom,hogy hagytak már el engem is másért.
2016. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet, de ö nem akart.Szerintem ez onzoseg.Barmennyire is osszeillik a pasival,az az ember vkinek fogadalmat tett es vallalta h azt a ket gyereket felneveli.Ez szamomra fontosabb mint barmilyen szerelem,ami mint tudjuk,idovel elmulik.Erre majd a baratnod is rajon.
2016. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aki ilyet ki tud jelenteni és eldobja a realitást, általában gyenge jellemek.
2016. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!