Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a párod legjobb/legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párod legjobb/legrosszabb szokása, tulajdonsága?

Figyelt kérdés

Az enyémnek a legjobb: Nincs olyan probléma amit ne tudna megoldani, sőt szereti is, ha van valami gubanc, amit helyrehozhat és nagyon jó a humora.

A legrosszabb: Írtó makacs és a legapróbb dolgot is megbosszúlja.Pl. a kapcsoltunk elején posztolt valamit fb-on, de nem reagáltam rá semmit és akkor azt mondta soha többet nem fog. Ez közel 2,5 éve volt azóta se egy közös kép, se egy szülinapi köszöntés, még azt is levette, hogy kapcsolatban vagyunk. Persze, ez a legkisebb gond, bár elég fura. És ha valamivel megbántom tuti, hogy 5x csúnyábban vág vissza..de én így imádom.


2016. jún. 30. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy komoly kapcsoaltom volt

Neki ezek voltak a legjobbak:

-határozott volt

-értette a humoromat

-különleges ember - a szó jó értelmében


Rosszak:

-öntörvényű volt/ ahogy én is

-TÚL büszke....../ahogy én is

-hirtelen haragú/ ahogy én is

Mondanom sem kell hogy az utolsó három tulajdonságunk tette be a kaput..

2016. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legrosszabb és a legjobb tulajdonsága is, hogy segítőkész.

Egyfolytában kihasználják és rám már alig marad energiája, mert jótékonykodik egész nap...

2016. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legjobbak:

határozott

nagyon jó probléma megoldó egyes területeken

kitartó

barátkozós

cuki

egy hullámhosszon vagyunk

nehezen tudom lefárasztani a hülyeségeimmel (imádom az állatokat és mindég ezekről posztolok, vagy az orra alá nyomom háromszor a telefonom 1 percen belül, hogy nézze meg milyen cuki)

segítőkész


Legrosszabbak:

személyes problémáimat nem tudjuk megbeszélni

nem vesz komolyan engem

durván fejemhez vágja a negatív véleményét

durván beszél a szüleivel

vitatkozik

2016. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

legjobb: mindent megtenne értem, jó anya, humoros, kedves

legrosszabb: makacs, irtó féltékeny ok nélkül, szorong attól, hogy nem tökéletes, mindenért számon kér (pl. ha 5-10 perccel később érek haza)

2016. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Legjobb:türelmes és jó beszélgetőtárs

Legrosszabb:egyfolytában alszik

2016. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legjobb: az intelligenciája, komrpomisszumkészsége és a határozottsága.


Legrosszabb: magában issza a savanyúság levét. Fúj, kiráz ettől a hideg. Meg van néhány témakör, ahol kissé arrogánsan képviseli a véleményét, és ezekben nem lehet vele vitatkozni, mert az én (vagy bárki más) érvelését végig sem hallgatja, egyből elkönyveli hülyeségnek.

2016. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legjobb: bármire kapható (segítségtől kezdve a közös programokon át a néha idióta ötleteimig) és nincs benne féltékenység.


Legrosszabb: nehezen kommunikálja felém a problémáit (így ment tönkre a házassága), olyan pitiáner marha problémái voltak velem, amiket ha akkor és ott elmond, akkor legalább részben tudok változtatni, vagy legalább elmondom, hogy hogyan lehet kezelni. Egy komoly problémája volt, de azt sem ült le velem megbeszélni egész addig, amíg szakítani nem akart velem... Remélhetőleg ilyen nem nagyon lesz többet.

2016. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legjobb: hogy jó ember, nem igazán tudom jobban összefoglalni. Nagyon pozitív a hozzáállása mindenhez, kedves, erős (lelkileg értem) és segítőkész, és olyan "jó" :)

Legrosszabb: fogalmam sincs. 3 éve ismerem, és még nem találtam rossz tulajdonságot benne. (Max olyat, amiről tudom, hogy sok embert zavarna, de én imádom benne még ezeket is, mert ezek által is passzolunk.) Ez fura? Ha nagyon szigorú lennék, akkor maximum az állásást tudnám mondani, ami kicsit balesetveszélyes, ezért aggódnom kell érte, de ez minden, ami picit is negatív.

2016. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Huhh, hát nem nagyon tudom eldönteni, mi a legjobb tulajdonsága. Kicsit hosszú lenne a lista :) De csak példának okáért: odaadó, figyelmes, kompromisszumkész, humoros, ambíciózus.

Legrosszabb...talán, hogy néha picit arrogáns, és tudálékos tud lenni, de velem szemben ezt nem igazán tapasztaltam, csak másokkal kapcsolatban látom.

2016. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem létezik. :]
2016. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!