Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki azt írja neked egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt írja neked egy szerelmes levélben, hogy "amikor először a szemembe néztél, hihetetlenül beléd szerettem", akkor qz azt jelenti, hogy korábban már tetszettem neki/vonzónak tartott?

Figyelt kérdés
3 éve ismerjük egymást látásból, minden nap találkozunk, de még sohasem beszéltünk. Egyszer csak kaptam tőle egy levelet amiben szerelmet vall. Korábban is nézhetett, és az "összenézés" gyújtotta meg a lángot, vagy ez egy hírtelen érzés lehet? Negyvenes pasik, ti mit gondoltok? A pasinak felesége, gyereke van, én pedig jóval fiatalabb vagyok...

2016. júl. 5. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelésekért, telefonról írtam.
2016. júl. 5. 14:21
 2/7 anonim ***** válasza:
miért hiszel el mindent?mondani sok mindent lehet
2016. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tett is ennek érdekében. Sajnos.
2016. júl. 5. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
tényleg és mit tett ?
2016. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Külön költözött a feleségétől.
2016. júl. 5. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Összenézés alapján csak fellángolás lehet. Látásból nem lehet megismerni valakit, ilyen ismeretség alapján nem lehet a konkrét embert szeretni, csak azt az idealizált képet, amit elképzelsz róla.


Úgyhogy amíg nem ismeritek egymást rendesen, addig felszínes a dolog.


>A pasinak felesége, gyereke van, én pedig jóval fiatalabb vagyok...


Ez pedig az egyik legnagyobb vörös zászló. Ennek NEM lesz jó vége. Elszórakozik veled, te szerelmes leszel, aztán megun vagy veszélybe kerül a házassága, és eldob, te meg összetörsz. Mindign ez van. Ne menj bele!

2016. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nők...pff
2016. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!