Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normálisnak mondaható ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak mondaható ha egy jóval idősebb férfihoz vonzódom vagy ez már apakomplexus?

Figyelt kérdés
Korábban még nem volt jellemző rám ,hogy ilyen történt volna, de jó párszor láttam már az egyik családtagom munkatársát és azóta folyamatosan csak rá tudok gondolni és elég erős vonzalmat érzek iránta mind érzelmileg mind pedig szexuális téren. Viszont nem tudom kölcsönös-e az érzés, de már nem bírom magamba tartani a dolgot...
2016. jún. 12. 18:15
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:

szerintem normális

jelezd neki finoman....majd érzed,látod,hogy vevő vagy se

2016. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
Az nem a koron,hanem a viszonyukon múlik.
2016. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...igyekszem valahogy jelezni neki
2016. jún. 12. 18:51
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

En sose gondoltam olyanra, hogy idosebb pasival lennek, mindig furanak tartottam, van ismerettsegi koromben nagy korkulonbseggel kapcsolat.. Aztan ugy beleszerettem egy joval idosebb ferfibe, mint a huzat.

Erzesek.. Amiket nem lehet befolyasolni... Es nem kell rogton apakomplexusra gondolni

2016. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
és köztetek mennyi a korkülönbség?
2016. jún. 12. 21:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tul jo a kérdés,illetve nem derül ki egyértelmüen a lényeg belöle.. Általában az idösebb pasikhoz vonzodsz,vagy egy konkrét pasihoz,aki történetesen jelentösen idösebb nálad.. Ez utobbi esetben semmi probléma nincs.


persze könnyebb lenne,ha leirnád,hany éves vagy ill.mennyi a kiszemelt srác..Ha nincs családja, komoly partnere,akkor probáld tudtára adni ,de még ebben az esetben is megeshet,hogy siman csak kihasználja az érzéseidet..

2016. jún. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy Konkrét személyről van szó, egyedülálló ő is és én vagyok 20 ő 44.
2016. jún. 13. 09:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy probát mindenesetre megér,csak amit mondtam : arra vigyázz,hogy pozitiv reakcio esetén rohadt nehéz lesz eldönteni,hogy komolyan gondolja,vagy csak szeretne kicsit szorakozni. Egy ilyen koru pasinak mindenképpen imponál egy fiatal lány közeledése, tudom ,én is elmultam 40 :)
2016. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítsgéet
2016. jún. 13. 15:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha apukáddal rossz a kapcsolatod, és ha az adott személytől elsőroban a biztonságot, a törődést várod el - tehát az olyan dolgokat, amiket egy lány várna el az édesapjától - akkor TALÁN beszélhetünk apakomplexusról. (Fordított esetben szintén; ha nagyon jó kapcsolatban vagy apukáddal, akkor esetleg mostanában kezdett el benned megfogalmazódni a kérdés, hogy mi lesz velem, ha apa már nem él. Ebben az esetben görcsösen megpróbálod minél hamarabb helyettesíteni őt egy másik férfival, hogy bebiztosítsd magad azokra az évekre, amikor apukád már nem lesz veled.) - De ezeket nehéz behatárolni, mindenesetre, ha valahol a kettő között vagy, akkor csak szimpla vonzalomról/szerelmről lehet szó.
2016. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!