Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen hamar zártok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen hamar zártok le egy kapcsolatot? Mennyi ideig rágodtok rajta?

Figyelt kérdés

Találkoztattam egy pasival,de nem éreztem azt a pluszt h hosszú távon biztonságban érezném magam a kapcsolatban. Én akadálynak tekintettem a gyerekeit,mert féltékeny lennék ha esetleg őket jobban szeretné,meg a korban is idősebb volt. Mégis szerettük egymást, meg jól kijöttünk, romantika is rendben volt, bár attól is féltem h neki több szex kell mint amit én adni tudok vagy szeretnék. Szóval ő hamar elengedett nem is keresett,azt mondta ha nem akarok semmit én se keressem ne bántsam.

De azért az embert mégis zavar egyilyen "szakítás , elválás"

Meg azért zavarna h bár nem vagyunk együtt és esetleg belegondolok h más nővel van.

Vagy jobb így h lehet úgysem kedvelt volna a családja,vagy ha együtt lettünk volna lehet h akkor már azt érezte volna h megkap és nem is vagyok már olyan izgi neki

Nektek sok idő egy szakítást feldolgozni vagyhónapokig,fél évig rágodtok?



2016. júl. 9. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

14 éves tini szerelmes 7 évbe, jó mondjuk ott még több dolog beborult és az a 7 év depresszióval telt...


majdnem 2 éves kapcsolatot, aminek a vége már csak szenvedés volt, meg rengeteg sérelem közben, azt viszonylag gyorsan, kb már a szakítás előtt lezártam, csak nem fogtam fel...


nagyon függ attól, hogy mennyire tombolnak az érzelmek a szakításkor...


23F


23F

2016. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de te egy nem létző kapcsolaton rágódsz!

"Mi lett vona ha? ".....


Mi lett volna ha mondjuk megpróbáljátok együtt, aztán ha nem megy akkor szétmentek.... ennyi, több nem kellett volna.

Ha meg tudod hogy a felsorolt okok miatt(gyerek, korkülönbség) részedről nem ment volna akkor nem tudom mit agyalsz ezen a dolgon még mindig.

2016. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!