Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket kellene választanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket kellene választanom?

Figyelt kérdés

Na ez a kérdés biztosan Hülyén hangzik. Pedig nem az!

Az egész úgy kezdődött, hogy nagyon sokáig nem volt barátom. Mindig voltak körülöttem olyanok, akik randizni akartak velem és ezt mondták is. Sőt azt is, hogyha készen állok, csak szóljak. De akkor voltam túl egy nagyon fájdalmas szakításon, így senkit sem akartam. Aztán elkezdtem írogatni egy fiúval. Ismertük egymást már korábbról, de igazán nem beszélgettünk előtte. Nagyon jól éreztem magam vele, amikor beszéltünk,mert úgy éreztem, hogy életemben először egy férfit nem a külsőm érdekli. És ez nagyon jó volt. Egyébként ez a fiú Egy évvel öregebb csak nálam. (ő 23) Aztán találkozgattunk is, de ez továbbra sem volt több "lelki kapcsolatnál".

Aztán jött egy másik férfi. Ő egy teljesen más típus. A szememben ő az igazi férfi. Helyes, sportos, határozott, céltudatos. Vele azonnal elkezdtünk randizni. Idősebb is nálam (6 évvel). Látszik rajta, hogy tetszem neki, mindig meglep valamivel. Viszont vele nem szoktunk olyan témákról beszélni igazán, ami a lelkemmel kapcsolatos. Mindig azt mondja, hogy nem az a "lelkizős" típus.

Nem akarom hülyíteni mind a kettőt. Véletlenül sem. De nem tudom melyikkel lenne igazán jó. Az utóbbival már komolyabb szinten van a kapcsolatom, de valahogy nekem hiányzik az, hogy nem beszélgetünk. A barátnőimmel ezt nem nagyon tudom megbeszélni, mert el vannak attól ájulva, hogy mennyire összeillünk az utóbbival. A szüleim is nagyon támogatják a kapcsolatunkat, mivel szerintük ő az " én szintemen van". Úgy értik, hogy én is diplomázni fogok, neki meg már megvan és teljesen önálló és független. A másik ezzel ellentétben nem igazán akar tanulni.

Hosszútávon nem működne egy férfivel, akivel nem tudok igazán jókat beszélni?

Úgy érzem gyorsan döntenem kell, mert ez így nem igazságos velük szemben. Nyilván egymásról nem tudnak.

Ti, lányok melyik típust választanátok?



2016. júl. 10. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimpatikus a gondolkodásmódod.
2016. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komolyan mondod? ***** válasza:

Oszinten?

Egyiket sem...Ha mar azt erzem, hogy valasztanom kell, akkor nem kell egyik sem.


Akivel igazan passzoltok, ott nincs olyan, hogy melyiket valasszam?! Vagyis nalam....

2016. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Így van! Pontosan olyan sorrendben,ahogy az eddigi Kommentelők írták! Miért nem lehet többször megnyomni a zöld kezet???

Látod,ez az igazi probléma:)

2016. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Mindkettőből hiányzik valami, ezért nem tudsz dönteni. Persze megpróbálni meg lehet mindkettővel, no nem egyszerre, de szerintem ugyanaz lesz a végeredmény, :/ a kettőből kellene egy.
2016. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd mind a kettőt.
2016. júl. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi a bajotok velem vagy azzal, amit írtam. Nekem ez tényleg egy dilemma. Abból a férfiból, akivel (talán) járok az az egy dolog hiányzik, ami a másikban tetszik. Nem értem, hogy miért kellene mind a kettőt hagynom. Éppen, hogy jól érzem magam mind a kettővel. Csak valahogy teljesen máshogy...
2016. júl. 11. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nincs veled. Te kértél véleményt. Az alapján amit leírtál, külső, független, kívülálló szemlélőként pedig számomra egyértelmű, hogy hosszú távon, felhőtlenül nem működne egyikkel sem. Problémás-megoldós, sok kompromisszumkötéssel, dilemmával, megkötéssel, számos érzelmi hullámmal teli, közepes minőségű kapcsolat bármelyikkel kialakítható a kettő közül. De miért akarna valaki közepes minőségű kapcsolatot, amikor a legjobbat, legminőségibbet, legfelhőtlenebbet érdemli, a legkevesebb megkötéssel, kompromiszummal? Erre a kérdésre válaszolj magadnak.
2016. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!