Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cserbenhagyott ás megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserbenhagyott ás megváltozott. Lányok ti ezt elnéznétek a párotoknak?

Figyelt kérdés
ma összevesztünk a párommal, idegösszeroppanást kaptam. törtem a poharakat stb.utána lehiggadtam és nyugodtan beszéltünk.mondtam neki jót tenne ha itt aludna nálam, erre ő azt mondja h holnapig lenyugszok gondoljak át mindent.hiába mondtam neki h az tenne jót ha maradna, ő elment.ilyen állapotban cserbenhagyott ezt elnéznétek?
2012. nov. 21. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy ő elnézte.
2012. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ő provokálta az egészet
2012. nov. 21. 23:50
 3/12 anonim ***** válasza:
ha idegösszeroppanást kaptál volna most nem itt kérdeznél. másrészről fene nem akarna ott aludni egy olyan csajnál aki azért mert összevesztünk átrendezte a konyhát. jól tette hogy elment így legalább gondolkozol azon hogy mit tettél.
2012. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem volt tekintettel az én érzéseimre, csak azt hajtogatta h így jobb lesz.különben meg ha itt maradt volna akk nyugodt maradtam volna, mert akk nem hagyott volna ilyen állapotban itt
2012. nov. 21. 23:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát,ha én csaj lennék,én se akarnék egy idegbeteg mellett maradni.Mi lesz a következő szint,megvered?Ne nézd el,dobd,hátha talál egy épp palit magának.
2012. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
te most a lány vagy a fiú vagy ? és ki pakolászott a konyhába ? O.o
2012. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak szarul esett h ilyen helyzetben nem áll mellettem hanem lelécel.ennyi de engem nem ért meg senki
2012. nov. 22. 00:03
 8/12 A kérdező kommentje:
engem idegelt ki a párom aki fiú, én vok a lány.és én csapkodtam meg minden.de utána megbeszéltük és mondtam neki h jót tenne most nekem ha itt aludna.erre ő azt mondta h nem alszik nálam mert holnapra megnyugszok.csak nem így lett.ettől még idegesebb lettem h a nehéz helyzetekben egyedül hagy.
2012. nov. 22. 00:04
 9/12 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen

én megértettem utólag. egy pasinak semmi szüksége rá, hogy egy idegrohamokkal küszködő csajjal aludjon

jobbnak látta békében egyedül otthon nyugovóra térni. tudod, valahol megértem, azt hiszem én is így tettem volna

viszont a te feledet is megértem mert hasonlítok rád és nekem is jól esett volna anno, ha ott marad


lehet, hogy időutazó vagyok és a volt énem tette most fel a kérdést úgy 3-4 évvel ezelöttről? hmmm

2012. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké akk mindkettőnket meg lehet érteni, én ezt úgy éreztem h amikor a legnagyobb szükségem volt rá akk lépett le. és nem tom h ezek után érdemes e fojtanunk.
2012. nov. 22. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!