Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jedwardlove kérdése:

Tényleg szeret még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal már több,mint 2 éve együtt vagyunk. Idén júniusban volt egy törés a kapcsolatunkban,amikor is közölte hogy ő már nem szeret engem,ekkor majdnem szakitottunk. Számomra nagyon nehéz volt ez az időszak,rengeteget sirtam és agyaltam. Végül nem szakitottunk. Azt a javaslatot tette,hogy ne erőltessük,hogy újra belém szeressen,hanem találkozgassunk,csináljunk közös programokat,aztán majd ugyis alakul valahogy. Belementem. Sokszor kedveskedtem neki. Pl. csináltam neki ribizlilevest,mert tudtam hogy nagyon vágyik rá. Azt is elmondta nekem,hogy ő most szabadságra és függetlenségre vágyik. teljesen megértő voltam,nem kerestem annyit,nem kérdezgettem,hogy mit csinál..szóval hagytam. Mikor találkozgattunk jó volt együtt lenni,ő is azt mondta hogy jól érzi magát.Fogta a kezem,meg átkorarolt és adott puszit,de nem csókolt meg és semmi más nem történt. Elhivott Balatonra a hétvégén,ahol a szülei meg a tesói is ott voltak,és jól éreztük magunkat egymással. Éjszaka végül már nagyon nem birtunk magunkkal,és lefeküdtünk. Aztán rákérdeztem reggel hogy most mi is van közöttünk..Végül reggel megint lefeküdtünk egymással,majd azt mondta,hogy nem is kell visszafognunk magunkat. Rájött,hogy sose fog mégegy olyan lányt találni,aki ilyen szeretettel teszi le elé a gyümölcslevest, és azt mondta nekem hogy szeret,majd megkérdezte hogy mit szeretnék én. Mondtam neki,hogy együtt szeretnék vele lenni. Azt mondta,hogy ő is velem. És elmondta hogy ezt nem a szex miatt mondja. Hazafele a vonaton sokat ölelgetett,meg adott sok puszit és bújt hozzám. De ma már nem igazán érzem rajta a kötődést (ma nem találkoztunk,csak facebookon beszéltünk) nem is mondta azóta hogy szeret.. Nem hozta fel még a következő találkozót sem. Csak semleges témákról beszélgetünk,még szivecskét sem küld. Mit tegyek hogy tényleg nagyon szerelmes legyen belém? Nem értem,hogy mi mi zajlik kettőnk között,és már nagyon őrlődöm...Több mint egy hónapja tart ez a helyzet,de talán időre lenne szükségem meg arra hogy bebizonyitsa hogy tényleg szeret. Nagyon örülnék ha bárki bármilyen jó tanáccsal tudna szolgálni,mivel nekem nagyon fontos Ő és a kapcsolatunk is. 17/L

2016. júl. 11. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem vigasztal, de fiatalok vagytok. Ebben a korban igen kevesek képesek igazi, tartalmas kapcsolatot fenntartani. Valoszinuleg tényleg szeret, de ugyanakkor kivàncsi is a vilàgra, ismerkedne, felfedezne egyebet/màst is. Probàld meg ne ùgy felfogni, mint életed nagy szerelmét. Azt mindenesetre tisztàzd vele, mik a szàndékai.
2016. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd ezt a fiut, meg mielott meg szanalmasabb helyzetbe hozod magadat miatta.
2016. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom,hogy fiatalok vagyunk,de a mi kapcsolatunk mindig is különleges volt és rengeteg mindent kellett átélnünk együtt. Nála nagyon hirtelen alakulnak ki az ilyen érzések. Azt mondta nekem,hogy nem más lányt szeretne és nem igy értette a függetlenséget. természetesen van még mit megbeszélnünk,mert bennem is okozott sérelmeket ez az időszak és számomra fontos a kommunikáció. Csak ha már ugy döntött,hogy rájött,hogy tényleg szeret akkor nem értem,hogy mi van most köztünk,inkább furcsa ez a helyzet..
2016. júl. 11. 15:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló: miért hoztam volna magamat szánalmas helyzetbe,hogy ha szeretek valakit és törődöm vele,és próbálok javitani a dolgokon,amiről úgy gondolom,hogy helyre hozni? És az alapján,ahogy azért pozitiv változásnak indult a kapcsolatunk végképp nem értem ezt a tanácsot.
2016. júl. 11. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor, egy hónapja tényleg úgy érezte, hogy megint beléd szeretett, de nekem úgy tűnik, hogy ez már csak a kapcsolat fellangyosítása volt. A helyedben komolyan átgondolnám, hogy kell-e így ez a kapcsolat. Megvárod, hogy ő mondja ki azt, amit egyszer már megtett, vagy te zárod le ezt a nem egyenrangú kapcsolatot.
2016. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azert mert a pasi kedvere hasznal teged ugy ahogy eppen akar, es te csak annyit latsz hogy javitod a helyzetet. Nem. A pasi urit beled, el van veled es mosolyogva varja az ujabb levesadagokat, majd ha epp ugy dont hogy "jaj nala hirtelen alakulnak ki az erzesek es epp elmultak", akkor te meg turjel, probalkozzal es mosolyogva fozzed a levest es tedd szet a labad, hogy ofensege ujra szerelmes lehessen. Es eszre sem veszed hogy mennyire labtorlonek hasznal teged.
2016. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kb egy hónapja mondta azt,hogy már nem szeret. ÉS pont,hogy tegnap mondta,hogy szeret. Csak úgy gondolom,hogy ha tényleg komolyan gondolja ezt,akkor még van értelme ennek az egésznek. Meg tegnap tényleg azt láttam rajta,hogy szeret. Sokszor magához húzott,meg átölelt.


Nem ő mondta,hogy hirtelen alakulnak az érzései,ezt én mondom. Hirtelen szeretett belém,es ez a helyzet is hirtelen adódott. Nem használ ki,ő nem az a fajta. Nagyon jószivű mindenkivel,ezért is szeretem annyira. Nyilván nem szeretném,hogy lábtörlőnek használjon,de úgy gondolom,hogy mindenki követhet el hibákat. Mi van ha csak megingott ebben a kapcsolatban..de mint,mondta,rájött hogy szeret és értékeli,hogy eddig kitartottam mellette? Épp ezért gondoltam,hogy megkérdezlek titeket,hogy még mit tehetnék e dolog érdekében :) És nagyon köszönöm az eddigi válaszokat,elgondolkodtatóak voltak.

2016. júl. 11. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros a dolog, de ha jól értelmezem most hétvégén voltatok a Balatonnál és azóta nem érzed, hogy annyira kötődik hozzád? Abban teljesen egyet értek, hogy fiatalok vagytok még és hogy ha esetleg ennek itt vége nem dől össze a világ. Abban viszont nem értek egyet, hogy hülye lennél hogy tepersz. Most én is kicsit ilyesmi helyzetben vagyok mint te. Nagyon sok problémánk volt a párommal úgy érezte túlnőtt rajtunk és szakított. Én ezt elfogadtam, de másnap mondta, hogy úgy érzi elhamarkodta és meg szeretné próbálni mégis ezt helyrehozni. Azóta érzem, hogy sokat javult a kapcsolatunk, de egyelőre még nem jöttünk teljesen rendbe, de ez így természetes. Azt észben kell tartanod, hogy ő úgy érezte már nem szeret és attól, hogy nem vetett véget a kapcsolatotoknak és úgy érzi ezért megéri küzdeni nem jelenti azt hogy egy csapásra megváltozik benne minden. Nem szabad ezt a dolgot siettetni. Sajnos tudom milyen ez, hogy kétségek között tengődsz vajon sikerül-e mindent rendbe tenni, de az biztos hogy egy ilyen dolog után rögtön nem folytatódhat minden úgy mintha mi sem történt volna, mert attól, hogy a te érzéseid nem változtak az övé igen. A legjobb amit tehetsz, hogy próbálsz rajta nem görcsölni, és hagyni, hogy a dolgok a maguk idejében történjenek. Remélem sikerül rendbe jönnötök :)

22/L

2016. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,most hétvégén voltunk a Balatonnál. Lehet kicsit zavarosan írtam le,bocsánat. Köszönöm a választ,igyekszem várni, és megfigyelni őt,hogy hogyan közeledik meg miket mond. Csak amikor már adott szájrapuszit pl tegnap már szinte teljesen lesokkolódtam. El is felejtettem,hogy egy normális kapcsolatban ez így működik...
2016. júl. 11. 16:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok,tanácsok :)
2016. júl. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!