Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nyolcadik évet tapossuk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikicew kérdése:

Nyolcadik évet tapossuk. Szeret. Miért nem elég ez nekem? Nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés
Teljes szívéből szeret. Törődik velem, kényesztet, mindent megad. Én nem vagyok megelégedve a külsőmmel, ő pedig nem győzi mondani, bizonyítani így szeret engem ahogy vagyok. Én mégis állandóan megakarom őt változtatni. Olykor teljesen boldogtalannak érzem magam. Mondja szeret... én ekkor csak hallgatok. Nem felelem vissza neki h én is szeretem. A vőlegényem. Esküvőre vágyom. Közös gyerekre... mégse vagyok képes kimondani azt h szeretem. Mi a baj velem? Néha elbizonytalanodom. De miért? Nem akarok vele szakítani. Szeretni akarom úgy mint a kapcsolatunk elején. Segítsetek. Mi a baj velem?
2016. jún. 25. 06:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Valójában nem szereted csak becsapod magad.Másra vágysz mert nem indít be,nem vonz téged.Nem a férfit látod benne.Szerintem hamarosan vége.
2016. jún. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kíváncsicska ***** válasza:

Ha tizen pár év után el akarsz válni egy vagy több gyerekkel hajrá.Nem elég ha csak au egyik fél szeret

NEM ELÉG EGY BOLDOG élethez.Elöbb utóbb jön más aki felvillanyoz.A külvilág elvárásainak ne akarj megfelelni.Nézz magadba,és csak magadhoz legyél őszinte.Nem tudom hány éves vagy,de szenvedély nélkül ne akarj élni.8 év az hosszú idő összecsiszolódtatok már,ismeritek egymás rigojáit,nehéz elengedni.De mindkettőtök érdeke.Hagyd hogy ő is olyan emberrel legyen aki igazán szereti.És magadnak is adj esélyt a boldogságra

2016. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs rá semmi esély h ez megváltozzon? Ha arra gondolok elhagyom iszonyúan fáj. Egyszerűen nem akarom. 27éves vagyok.
2016. jún. 25. 07:37
 4/17 A kérdező kommentje:
A szexuális életünk is kitünően működik és sokszor jól érzem magam vele... de sajnos elődordulnak olyan napok h minden ok nélkül annyira magamba fordulok h semmihez és senkihez nem lesz kedvem.
2016. jún. 25. 07:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem jutott még eszedbe, hogy változtass a külsődön,ha ennyire nem tetszel magadnak? Ilyen hozzáállással nem csoda, hogy nem vagy boldog a kapcsolatodban.


Mi lesz egy gyerek után? Bálnára hízol és mégjobban utálod majd magad és azt is kivetíted rá?


Mi a baj veled? Végtelenül egyszerű:

Aki magát nem képes szeretni, és elfogadni, az mást sem fog tudni.

2016. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De. Azon már dolgozom, csak nem könnyű. Ő mindenben támogat engem, bár mondta h neki így is gyönyörű vagyok. Lehetséges h itt a baj forrása? Utálom magam ezért nem tudom őt szeretni?
2016. jún. 25. 09:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha tényleg így érzed, és minimálisan tiszteled, akkor ne hülyítsd szegényt, vess ennek véget.

Most gondolj bele, ha tovább húzod, és ő még mindig nagyon szeret, akkor meg fogja kérni a kezed, akkor mi lesz, nemet mondasz? Vagy ha sajnálatból igent mondasz, akkor az esküvőd napján nem leszel boldog, mert mást jobban eltudnál képzelni férjedként? Vagy később ha van már gyerek, akkor a gyereket is megszívatod, meg a párodat is, aki lehet hétvégi apuka, hetente kétszer? Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz. Ha nem szereted, ne szívasd, ennyit érdemel. Viszont az nagyon elszomorít, hogy sok nőnek még a legnormálisabb férfi sem kell, mert hát gondolom unatkozol mellette.

2016. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*Kéthetente egyszer
2016. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen. Unatkozom. Kicsit különbözőek vagyunk. Míg én kipróbálnám pl a búvárkodást addig ő nem. Szeretem az izgalmat, az új dolgokat. Ő nem igazán. Imádok táncolni. Vele nem tudok. De ezek az élet egyébb dolgai. A legfontosabbat viszont megadja. A szerelmet. Félek hogy rossz döntést hozok. Hisz talán senki se fog így szeretni mint ő. Sajnos szürke hétköznapokbol van több.dolgozunk és probálunk a fizetésünkből megélni. Ha el is megyünk együtt valamerre akkor boldogabb vagyok de végül csalódom, mert nem engedhetem el magam. Míg engem nem érdekel mit gondolnak mások, őt nagyon is igen.
2016. jún. 25. 09:49
 10/17 anonim ***** válasza:
A legszomorúbb az egészben, hogy mindezekhez 8 év kellett, hogy rájöjj... Abból kiindulva amit leírtál,szerintem képtelen lennél őt elhagyni, pedig hidd el, elsősorban VELE tennél jót.
2016. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!