Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki féltékeny akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki féltékeny akkor szerelmes is?

Figyelt kérdés

amikor megismerkedtunk a parommal akkor nem ereztem rajta h feltekeny lenne.az utobbi hetekben viszont latom rajta h bizonyos helyzetekben az.pl ha baratnommel megyek valahova akkor kerdezi hogy vannak e ott pasik.vagy ha a kollegamat fel kell hivnom munkaugyben akkor megkerdezi h o lett a legjobb haverom?multkor osszefutottam egy ismerosommel

beszelgettunk es a parom is pont akkor hivott.hallotta h nevetek es megkerdezte h akkor most kimegyek ele v ott fogok még varakozni es beszelgetni...szoval az biztos h feltekeny..de vajon ez szerelem is?


2016. júl. 14. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Röviden: egy bántalmazó kapcsolatban élsz.
2016. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez így nem egészséges.
2016. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
azt mondta h ha barkit megkerdezek h egyedul elengedi e a bnojet karaokezni v buliba akkor azt fogja mondani h nem.mert ez o szerinte nem normalis dolog..h o nem fog egesz ejszaka idegeskedni h ki probalkozik be nalam
2016. júl. 15. 11:15
 14/16 A kérdező kommentje:
amikor megismerkedtunk nem zavarta az ahogy oltozkodom v ahogy a hajam van.de mondta nemreg h oltozkodjek sportosan es h vesz nekem olyan ruhakat amik sokkal jobban allnak mint a nagymama ruhak...mondta h fessem be a hajam barnara mert az ombre nem elonyos...persze megtettem mert amugy is akartam egy kis valtoztatast de az h milyen ruhat vegyek fel...hat...nem tudom...
2016. júl. 15. 11:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez a pali rendesen be akar korlátozni téged. Még most szabadulj meg tőle. Mi az, hogy elenged vagy nem. Külön ember vagy, saját akarattal. Ne szórakozzunk már.
2016. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha hagyod h ezt tegye veled akkor mocskosul megerdemled h tokretegyen..

De ha van egy csepp eszed nem hagyod

2016. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!