Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mitévő legyek? Tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. A barátommal már több éve együtt vagyunk. Az a helyzet a kapcsolatunkkal, hogy eléggé bonyolult, lehet én bonyolítom meg, lehet ő.


Egy éve van, hogy egyszer az ő szüleinél lakunk, egyszer az én szüleimnél, jelen pill. nálunk vagyunk. De sehol sem jó. Lehet én vagyok primitív gondolkodású, de úgy érzem mindig a férfi az akinek le kell rakni valamit az asztalra, pedig az nőnek is, de a férfinek kell megteremteni leginkább egy otthont, hát az én barátom csak akkor megy dolgozni, ha együtt elmegyünk távolra ahol szállás van, és együtt dolgozunk. Másfél hétnél tovább 25 éves létére nem bírja az építőipart. Még nem volt közmunkán kívül egy igazi hosszútávú munkahelye. Bocsi, egyedül közmunka. Ahol úgyszintén inkább elküldték, mert nem állta meg a helyét, mindig a könnyebb utat választotta. Hazament, enni, wczni, stb. 1-2 órákra. Tehát ott sem volt valami kitartó.


Szeretjük egymást, jól megvagyunk. De sok a vita.

Én eléggé "szívemen az a számon" személyiségű vagyok, és kimondom amit gondolok, viszont ő nem. Csúnyán is szoktam mostanában beszélni, egyszerűen így tudom kifejezni magam, de soha nem beszéltem csúnyán.


A párom tényleg szeret érzem, de én egyre inkább eltávolodom tőle, mert úgy érzem nincs jövőm mellette.

Nincs egy lakásunk, gondolok itt albérletre ami azt gondolom nem nagy dolog ebben a világban már két ember számára. Egy biztos munkahely sincs. Egy jogosítványa sincsen, kocsija se. Semmi!


Félre ne értsetek, nem érdekel a pénz, csupán szeretném ha céljai lennének, de azon kívül amit ő szeret csinálni, semmi!


Részemről a szex sem megy már annyira mint régebben. Csókolózni sem olyan már, úgy érzem teljesen eltávolodtam tőle.

De ragaszkodom hozzá...

Nem tudok vele nevetni, jókat beszélgetni, állandó féltékenység eltaszít tőle... Hm... :(



2016. júl. 15. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Ez alapján olyan mintha azt várnád, hogy 50-en leírják, hogy szakíts.

Mi mást lehetne tanácsolni? Beszélni próbáltál már vele?

2016. júl. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, próbáltunk már erről többször is beszélni. De csak az ígéretek hallom, semmi mást. Nem azt várom, hogy azt mondjátok, hogy szakítsunk, csupán tanácstalan vagyok, van egy értelme így? Már annyi erőt belefektettem, mellettem más lett, de vannak dolgok amikben egyszerűen képtelen változni.

Ez az első komoly kapcsolatom lassan 5 éve vagyunk együtt...

2016. júl. 15. 07:19
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
5 ívig bírtad. Ha most nem hagyod ott,mert te ragaszkodsz,akkor később még szrabb lesz. De ha neked így jó,csináld csak!
2016. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt soha nem értettem ... 5 éve egy életképtelen ember mellett vagy? 23 vagy, gondolom elég visszaolvasni magad, hogy rájöjj: rá családot, jövőt alapozni nem lehet. Ennyi. Meddig akarod húzni a dolgot? Milyen kilátásod lesz újabb komoly kapcsolatra? Most szakítasz 1-2 év és újra találsz valakit, aki komoly, de ahhoz is idő kell - évek -, hogy családalapításig eljussatok. Minden perc amit vele vagy felesleges. Tessék megmondtam :-P

Annyira undorítónak tartom az ilyen embereket, basszus nem képes dolgozni, fenntartani magát ... Könyörgöm 25 évesen családapa voltam és egyedüli kenyérkereső, saját lakásban, szülői segítség nélkül ... egyszerűen igényem volt rá, hogy önálló legyek és el- és fenn tudjam tartani a családom.

2016. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
TE is tudod, csak megerősítésre vársz. Képzetlen, nem akar fejlődni, büdös neki a munka, életképtelen. A kérdés az, hogy mért vagy vele 5 éve? Meg akarod várni amíg megutálod? Jobb, ha mielőbb szakítasz vele, hiszen már távolodsz is, ahogy leírtad. Ne erőltesd, ami láthatóan nem működik.
2016. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adjál ultimátumot ennek az embernek. Vagy kitanulja ezt vagy azt a szakmát, amelyiket szereti, és elkezd abban dolgozni, vagy téged elveszít, mert így nem lehet élni!!! sem egy gyereket felnevelni ilyen elvekkel!! Ezt mondd meg neki.
2016. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindnyájatok tanácsát és megosztó véleményét, hálás vagyok érte!

Elgondolkodtató a véleményetek, próbálok felülemelkedni a kapcsolatunkon és megoldást találni.

Végül arra jutottam, hogy 5 év elég időnek bizonyult amely azzal változásnak kellett volna történni, fejlődésnek. Ezért egy utolsó esélyt adtam kettőnk kapcsolatának rendeződésére, amennyiben ez nem fog működni a megbeszéltek alapján, azzal a szent pillanattal lezártam ezt a történetet. Nem az a fajta vagyok aki, csak úgy elmegy a problémák mellett, megoldás nélkül, ezt bizonyítja az X év már. Tehát ha nem fog működni lezárjuk a közös életünk próbatételét.

2016. júl. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!