Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 18 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 18 év korkülönbség sok? Működhet ilyen kapcsolat, ha a felek tényleg szeretik egymást?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok ilyen helyzetben, hanem az unokatestvérem, de érdekelne a véleményetek. Én amúgy támogatom őket, mert látszik, hogy szeretik egymást és egyébként nem tűnik annyinak a korkülönbség.

2016. júl. 17. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ideig-óráig...
2016. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gotland ***** válasza:
50%

Nekem ilyenkor abba abszurdum belegondolni, hogy amikor az egyikük már felnőtt, 18 éves ember volt, a másikat még csak akkor tolták ki a szülőszobából.


Illetve amikor az egyikük még egy jó kiállású, vagy nőies ember lesz, mondjuk 46 évesen, addig az idősebbik fél, már 64 éves öregember lesz, fél lábbal a sírban.


Szerintem nagyon sok..Ha az emberek mondjuk 200 évig élnének, azt mondanám belefér.

2016. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg nem feltétlen borzasztó nagy és nem vágnám rá csípőből, hogy esélytelen. Mondjuk egy igen fontos szempont, hogy ki hány éves. Mert pl egy 16 éves kislány és egy 34 éves férfi esetében ez rengeteg, de ha lány pl 22-23 a pasi meg 40-41, ott szerintem lehet működőképes a dolog. Én ismerek is ilyen párt, évek óta együtt vannak és jól kijönnek. Szerintem itt nem a kor a fontos, hanem hogy tényleg kölcsönösen szeretik-e egymást, ha igen, akkor a többivel nem kell foglalkozni!
2016. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó...Én is ismerek ilyen párt rajtuk kívül, de ott 22 év a korkülönbség, mégis 4 éve élnek boldogan. A lány 23 éves, a pasi 45. Nemrég jegyezte el a pasi és már az esküvőre készülnek, szeretnének majd közös babát is. Rájuk van írva, hogy rajonganak egymásért még 4 év után is. Unokatesóméknál amúgy úgy van, hogy unokatesóm 24 éves, a párja 42. Régebben titokban voltak együtt kb. másfél évig, de 3 éve már vállalják, viszont még így is vannak akik ellenezik a kapcsolatot, pedig lassan 5 éve tart. Most várják amúgy az első közös babájukat és esküvőt is szeretnének majd :) Úgyhogy én ezután meg főleg nem kételkedem, bár én eddig is mellettük álltam, főleg, hogy az unokatesómmal jó volt mindig is a kapcsolatunk. Szóval kapásból én se mondanám egy ilyenre, hogy esélytelen, de azért érdekelt, hogy mások ezt hogyan látják! :)

2016. júl. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!