Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok , és középiskolás . Nem nagyon nyitok az emberek felé de egy srácnak megnyíltam . Úgy kezdődött a kapcsolatunk hogy mentem fel a lépcsőn es véletlen elcsúsztam , majd odajött felsegíteni. Nagyon szimpatikusnak találtam és be is mutatkoztunk egymásnak. A barátságunk átcsapott az én részemről szerelembe . De ő is szerintem többet érez barátságnál. Egyszer a suliban megcsókoltam , és ő meg vissza. Nagyon jó érzés volt a dolog , és ez a kapcsolat csak jó irányba haladt . Kérdezte hogy nem e lenne kedvem elmenni hozzá . Elmentem hozzá , nagyon kedves volt most is , majd felvetette hogy menjünk el bicajozni , belementem. A temetö felé vettük az irányt . Mondom miert jöttünk ideazt mondta azért , hogy beszéljen az apjával . Furcsa volt nekem mert nem említette hogy az apja sírásó . Majd odament az egyik sírhoz és elkezdett beszélni . Nagyon furcsa volt nekem a dolog , de elnéztem neki. Nem kérdeztem meg hogy mi volt ez , nehogy megbántsam . Ez után , mentünk egy vizpartra ahol bámult egy fát . Kérdezem hogy mit nézel ilyen nagyonennél a fánál őlte meg magát az apám , majd rájött a röhögőgörcs. Mondom oké. Hazamentünk , s az egész szobája kereszttel és az apja fenyképeivel volt tele . Elég ijesztő volt . Naplót is ir , azt véletlen megtaláltam es hát mint minden ember én is kiváncsi voltam hogy mi van benne , pláne ennyi furcsa dolog után . Tele volt rajzokkal , fűrész , fejsze , balta és minden rajz melett volt egy név. Volt benne olyan is hogy , apa ne hagyj itt meg még sok ilyen fura dolog . De a legdurvább az volt , mikor megláttam a képemet a naplójába , azzal a felirattal hogy te voltál . Hát , pont leraktam és bejött a szobába. Bele mondtam a szemébe hogy egy életre felejts el mert elmebetegekkel nem leszek együtt. Ő azt mondta , apám is egy elmebeteg volt és mégis él . Menjél angyalom. Na ezóta nem beszélek vele . De komolyan , ki érti ezt ?
2016. máj. 7. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég para :D
2016. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:DD

valaki sokat nassolt estére.

2016. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebből egy rohadt jó horror sztori lenne. Írj erről egy könyvet, vennék mint a cukrot az biztos.
2016. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Őszinte rèszvètem mind kettøtök rèszère de szerintem ès eszt komolyn mondom hívd a orvosokat vagy az elmegyògyintèzetet.
2016. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég rémisztő és nagyon, nagyon beteges.

Én megszakítanám vele a kapcsolatot teljesen, vagy ráhívnám az agyturkászt.

Ez nem normális.

2016. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és a kérdést, azért írtad ki.....mert?
2016. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretek könyvet olvasni de ez nagyon jó :D Kicsit úgy éreztem mintha Manga lenne.Szerintem anyádéknak szólj erről.Az biztos hogy szomorú anyjával él?Mondhatni elmebetegbe botlottál :D
2016. máj. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
horror sztori ? Isten ments . Amugy kedves utolsó , igen . Valoban egy elmebeteg ember , s még az a nagyon durva , hogy senki sem mondaná meg róla . Pont ugyanolyan normális embernek látszik mint te vagy én.
2016. máj. 8. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!