Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Adott két férfi, egyenlő esélyekkel indultok mindkettőnél.

Az első férfi nyugodt természetű, higgadt, csendes, de kissé zárkózott típus. Ad magára, de nem egy adonisz. Tökéletes férj lesz belőle, tökéletes apa, gondoskodni fog a családról, mindent meg lehet vele beszélni, de soha nem lesztek igazán szerelmesek egymásba. A szexben nagyon figyelmes, odaadó. őszintén és mélyen fog szeretni, hűséges lesz. Számára a család az szent, annyira, hogy akár abba is belemegy, hogy a nő főállású anya legyen, mégha így szerényebb körülmények között is kell majd élni, beéri kevesebbel is.

A másik férfi szintén higgadt, csendes, viszont szenvedélyesebb és őrülten szerelmesek lesztek egymásba. Számára a család inkább csak a társadalmi megfelelés miatt fontos, viszont a gyereke büszkeséggel tölti el, de nem túl gondoskodó. Támogatja, hogy ti is karriert csináljátok, ha kedvetek van utazzatok vagy tanuljatok. Nagy a szabadság igénye és ő is megadja azt. Kissé hiú. Az ágyban inkább durvább.


2016. júl. 20. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Elsőt. És tutira szerelmes lennék belé, én is ilyen vagyok.
2016. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem a második.
2016. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

2.

Az elsőt sajnálnám kifogni, mert én nem nagyon szeretnék gyereket, így inkább hagynám, hogy találjon egy olyan nőt aki hozzá való, és jobban ki tudja aknázni a benne rejlő lehetőségeket. Mellettem az 1.es nem lenne boldog hosszú távon.

2016. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Az elsőt.

Számomra fontosak azok az értékek, amiket nála leírtál.

A szerelem pedig kialakulhat, de egy erős egymás közti szeretet sokkal többet ér mindennél.

2016. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Házasságra az elsőt egyértelműen. Nem minden házasság épül szerelemre, és sok szerelemre épült házasság rosszul végződik, a közös tiszteleten és elköteleződésen alapuló esküvők, kapcsolatok pedig bizonyítottan sikeresebbek is. Mint pl az előre eltervezett házasságok.
2016. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3. akivel szerelmesek vagyunk, csendes, nem létszükséglet neki a család, nem lóg folyton rajtam, támogatja a karrierem, lehet vele utazgatni, tanulni, nem savanyodik bele a felnőtt életbe ÉS hűséges, odaadó és figyelmes a szexben.
2016. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. Nekem is fontosabb a karrier mint a család alapítás
2016. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. Nekem is fontosabb a karrier mint a család alapítás 21/L
2016. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!