Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem féltékeny a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem féltékeny a párom (férfi)?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érzem, hogy féltékeny lenne.

Ő 28 éves férfi. Ennyire nem érez semmit irántam? Csak 2 hónapja vagyunk együtt.

Míg én egyre féltékenyebb vagyok, pedig soha senkire nem voltam féltékeny eddig.


2016. júl. 20. 21:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

Mondom, hogy még gyerek vagy.


A féltés NEM EGYENLŐ a féltékenységgel!


A féltés jó, a féltékenység rossz!! NINCS egészséges féltékenység!


Egy értelmező kézi szótárt is mellékeljek? Nézzél már légyszi utána a féltés és a féltékenység jelentésének.

Majd rájössz, hogy mekkora h..lyeséget írsz te itt!

2016. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Éretlen vagy a párkapcsolathoz. Megesik.
2016. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Rommá oltottátok szegény kérdezőt.



Ettől függetlenül tényleg örülhetnél kicsit, hogy a párod nem féltékenykedik.

Ha féltés lenne benne, akkor szituációktól féltene és nem emberektől, ez a különbség.:)

2016. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Jah hát eléggé lehülyéztek :D de nem érdekel :D


szóval igazából az normális, hogy pl a volt barátommal beszélgetek chaten, de őt ez nem érdekli, úgy hogy pl fekszünk egymás mellett az ágyban, és meg se kérdezi, hogy kivel beszélgetek...

2016. júl. 20. 21:57
 15/23 Szergej55 ***** válasza:
Amúgy minek beszélgetsz a volt barátoddal?
2016. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen, mondjuk én sosem adtam rá okot, de eleinte engem is zavart. ("Ő nem fél attól hogy elveszít?") Később rájöttem, hogy butaság ilyenen görcsölni, az ő fejében másképp vannak a dolgok, nem úgy gondolkodik, mint én, ez van. Jóval kellemesebb egy ilyen kapcsolat, mint egy féltékenykedős. Például mikor egy régi barátommal beszéltünk meg egy kávézást egy estére, akkor ezt tök nyugodtan közölhettem a párommal, tudtam, hogy nem kell féltékenykedésre számítanom, meg magyarázkodnom.
2016. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Azért beszélek vele, mert már nagyon régóta ismerem, és érdekli, hogy pl. hogy bánik velem az új barátom.
2016. júl. 20. 22:18
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért kéne féltékenynek lennie valakire akihez már semmi közöd? Én sem lennék féltékeny, hiszen nincs okom rá ilyen esetben. Ha már az exet ölelgetnéd, flörtölnél vele, na akkor lennék féltékeny és el is búcsúznánk azonnal egymástól azt hiszem. De ha csak barátként beszélgetsz valakivel attól normális ember nem lesz féltékeny.
2016. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A legböszmébb Feri ***** válasza:

Tegyünk azért különbséget a féltékenykedés és a féltés között. Közük nincs egymáshoz...

Azért nem féltékeny, mert egészséges férfi, akinek rendben van az önbizalma, sajnos egyre kevesebb az ilyen.

2016. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

hát azért fura, mert egyáltalán nincs rendben az önbizalma, és ezt ő is bevallotta

arról nem is beszélve, hogy nagyon durván zavarba tudom hozni

2016. júl. 21. 01:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!