Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hány évesen jött az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen jött az első igazi nagy szerelem? Miért lett vége (ha vége lett)?

Figyelt kérdés
És meddig tartott?
2016. júl. 21. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Pff igazi nagy szerelem xDD Te még hiszel a mesékben?
2016. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, nem létezik. Azt is kérdezhetted volna, hogy mikor láttam utoljára az istent.
2016. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elso szerelem? 15 voltam amikor osszejottunk ,18evesen eljegyzes ,9honap mulva ,nem ,nem gyerek szerencsere :)--->szakitas. Mert mar legalabb fel eve csalt.. mint utolag kiderult. Akkor rossz volt,most mar orulok,hogy igy alakult. ;) Neked kerdezo?
2016. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első nagy szerelem 23 évesen jött és még tart is 7 éve.Azelőtt csak ilyen max 2 hónapos járások voltak,de részemről egyik sem volt szerelem.

N

2016. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
Ha jól emlékszem, kb.10-12 évesen...És a csinos szomszédasszonyunk volt a szerencsés hölgy...Akinek persze volt férje is...Aztán hogy meddig tartott a dolog? Nagyon sokáig...Persze csak plátói volt a dolog,de érdekes módon nem volt ez azért holmi "egyoldalu szerelem" mégsem...Úgyhogy mire betöltöttem a 20 éves kort,az illető hölgy véget is vetett az addigi sok éves értelmetlen szenvedésnek a férjével...Mégpedig egy gyors válás formájában...
2016. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 évesen :))
2016. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi számít annak a te értelmezésed szerint. Mármint első igazinak/első nagynak.

Első szerelmem plátói volt, tizennégy évesen. Nagynak nagy volt, az újdonság miatt elsöpörtek az érzelmek, de hogy igazi?

Aztán volt egy fellángolásom, azt egyértelműen nem minősíteném sem igazinak, sem nagynak. Mellesleg jobb is, mert csak hülyített.

Aztán jött egy nagyon erős, de nagyon fájdalmas szerelem, ami viszonzott volt, de csak titokban. Állítólag szeretett, és persze a szenvedélyt az éreztem is, de nem vállalt fel. Úgyhogy jártunk is, meg nem is. Nagynak ez is nagy volt, de nem mondhatnám igazinak.

Utána jött egy olyan szerelem, amiből kapcsolat lett és összeköltözés és minden, de maga a szerelem hamar elmúlt. Az első olyan felvállalt, hivatalos párkapcsolatom, ahol mindkét irányban megvoltak a kellő érzelmek. Csak nem túl sokáig. Úgyhogy se nem nagy, se nem igazi nem volt.

Végül jött az a szerelem, ami erős, felvállalt és tartós. Konkrétan megtaláltam a társamat. Nagynak is nevezhetem, meg igazinak is. Ha úgy vesszük, akkor ez volt az első, tehát a kérdésedre válaszolva 25 évesen jött el az első igazi nagy szerelem az életembe. Még tart.

2016. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19 évesek voltunk mindketten, és majdnem 14 éve együtt vagyunk, boldogan. Ez még mindig igazi nagy szerelem :)
2016. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!