Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti milyen megszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen megszólítást kedveltek egy nőtől?

Figyelt kérdés
Melyik az a megszólítás, amelyiknek örültök, amiből azt szűritek le, hogy szeret titeket a nő, de azért nem fojt meg a rajongásával? Tehát vszeg egy "Peticicám" vagy "puszinyuszim" nem pálya, de ha mondjuk a "drágám"-ért, "életem"-ért sem vagytok oda, akkor mi lehet a jó?
2016. júl. 21. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Én nem szeretem a drágámat, az életemet, de szeretem a nyuszit. :D Más meg pont fordítva van vele, embere válogatja, majd megmondja, nem gáz ezt megkérdezni. Margitnak azért mégse hívhatod...
2016. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Pl.azt,ha a teljes keresztnevemen szólít MINDIG az illető hölgy...(Ami értelemszerűen ugye nem a "Titusz" név...)
2016. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De attól még hívhat Titcinek, nem? :D
2016. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk Parancsolóm...
2016. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
0%
3-as...Amennyiben nekem címezted a kérdésedet,akkor most elárulom neked,csak neked,és csak most,hogy NEM "Titusznak" hívnak...Ennél sokkal szebb nevem van...
2016. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A keresztnevem megfelel, de ha kitalál valami kreatívat, ami nem nyálas, akkor az is jöhet.
2016. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Én is örülnék a becézésnek amit kitalál, :D szeretem ha van kreatív humora a lányoknak.
2016. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!