Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés

A volt élettársam 3-szor megcsalt 3 külömböző férfivel és (azt mondja nem az én hibám) 1 hónapíg dúlt a szerelem kb. mind a 3 esetben és vissza jött hozzám! Én hülye meg vissza fogadtam! Nem bírom egyszerűen nélküle, próbáltam de nem megy! Most megint megcsinálta és vissza akar jönni… mit tegyek ,hogy nemet tudjak mondani? Teljesen kiakaszt ez a nő… nem tudom mit csináljak! Tudom ez nagyon nyálasnak hangzik es én is szegyenlem de szükségem van segítségre! Mimdig kihasználja ,hogy vissza engedem, pitizik és olyan nyálas dumákat ad elő…

Most mit tegyek?



#nő #megcsalás #nem előszőr
2016. júl. 21. 22:41
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy vége.

Aztán letiltod mindenhonnan.

És ha megjelenik a házatok előtt, akkor rácsapod az ajtót, és amíg előtte előadja a macskazenét, addig te bedobsz valami klassz filmet, leülsz egy doboz sörrel vagy kólával és megnézed. Azt ha még mindig nem húzott el a rákba, akkor kiszólsz, hogy nem szeretnéd, zaklatásért feljelenteni, de megtörténhet, ha nem tiplizik.


Ne hallgasd meg, ha gyenge vagy. Ki kell zárni az életedből.

2016. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj ,hogy megpróbáltam… de akkor mindig inni kezdek meg "elfelejtek" magamról gondoskodni. Elég gusztustalan leszek mert úgy érzem nincs értelme, mert ő nincs és valakivel b***szik én meg otthon szenvedek.

A pszichológuson gondolkoztam de arról lebeszéltek…

2016. júl. 21. 22:50
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez nem olyan egyszerű mert van egy 4 éves fiam ami közös…
2016. júl. 21. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:

A kisfiú ilyenkor kivel és hol van, amíg a drága anyukája éppen mással kúratja magát?!

Mert ha van benned egy csepp apai érzés, akkor nem hagyod, hogy egyik pasitól a másikig rángassa, és te neveled.

Innentől meg is van a kapaszkodód: magad még elhanyagolhatod, de a kisfiadat nem.

Azt tudom javasolni még, hogy ne igyál! Főleg hogy nem is lesz tőle jobb, még csak nem is értem, minek csinálod.

Ha szükséged van segítségre, fordulj a rokonokhoz, barátokhoz. Kell ott lennie még valakinek, ha le tudtak beszélni a pszichológusról, akkor mégis csak vagytok olyan jó viszonyban, hogy ilyenkor is segítsenek.

Esetleg egy haver legyen nálad, ha épp ráér, nézzetek filmet, kártyázzatok, stb. Aztán ha jön a csaj, és elgyengülnél, majd ő elküldi helyetted is a jó anyjába.

Vagy ne is legyél otthon, akár pár napra mehetnél a szüleidhez is, ha őszintén beszélsz velük, biztos megértik és segítenek neked. Sőt, szerintem ők is örülnének ha végre megszabadulnál a nőtől.

A szolgáltatónál le tudod tiltani a számát, ha kell cserélj számot, így nem ér el, mindenhol tiltsd le, és ha nem beszélhet veled, nem is tudsz elgyengülni.


Tedd magadban tisztába a dolgokat, hogy ennek már vége van, azóta, hogy az ajtón kilépett. Sőt, tulajdonképpen te most egy szingli pasi vagy... Lehet nem ártana, ha inkább más nők felé nyitnál (nem kell egyből összeköltözni senkivel, egy kis laza flört, egy kis bulizás hétvégén bőven elég). Segít tudatosítani, hogy a kapcsolat lezárult.


Eleve gondolj bele, hogy pár hónap, megint félre fog kúrni, és megint kezdődik minden elölről. Hányszor akarod még átélni ezt?


Jó, hát most sza.r, meg arra gondolsz hogy éppen más kúrja. Közben gondolj arra, hogy szívből kívánod, hogy épp most fertőzze meg tripperrel... Az már nem a te problémád.

2016. júl. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:

Kúrosgass más nőket!


Esetleg kamuzhatnál egy kicsit, hogy megvolt a szomszéd Marika, vagy vmi. Sértsd meg, úgy istenesen. ha megteszed, soha nem fog visszajönni!


26/F

2016. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolat!! Átgondoltam!😊


A gyereket nem hagyja nálam! Elviszi az anyjához ,hogy nekem addig jó szar legyen…

2016. júl. 22. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!