Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mint a tündérmesékben, vonzalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint a tündérmesékben, vonzalom első látásra: hogy tovább?

Figyelt kérdés

Elmentem egy rokonom diplomaosztójára segíteni.

Papírmunka, stb. A diákokat igazítottam útba, de sietni kellett, tehát nem nagyon tudtam beszélgetni.

Egyszercsak meglátok egy srácot, aki nagyon néz. Ránéztem, és kiderült, hogy ő volt az, akinek be akartam még régen mutatni a szüleim(egyből felfigyeltünk egymásra, pedig sose láttuk egymást).

A lényeg, hogy ő is oda jött hozzám, poénkodott, picit zavarban volt, majd sietnie kellett.

Lement a diplomaosztó, nekem meg intéznem kellett az ügyeket, és mire elszabadultam, a srácnak hűlt helye volt, a szüleim se tudtak neki így bemutatni.

Bejelöltem facebookon, viszont még nem jelölt vissza, se semmi, máshogy meg nem tudom elérni.

Sajna a szüleim se tudnak már bemutatni neki, mert nem úgy ismerik mint egy barátot, ismerőst, hanem, mint diákot az egyetemen.

Azóta nem tudom elfelejteni a srácot, csak ő jár a fejemben. Mivel nem tudja a nevem, lehet vissza se fog jelölni, ha netán nem ismerne fel képről.:(

Mit tegyek? Tényleg küzdenék érte.


2016. júl. 22. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj rá 1 sort a facebookon. Keress rá a nevére a neten hátha találsz mail címet, ilyesmi. Kicsit kreatívabban. :)
2016. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Már megtettem a keresést, de nem találtam semmit, pedig ez volt az első.

Facebookon addig nem lehet neki írni, amíg nem jelöl vissza, pedig erre is gondoltam. :(

2016. júl. 22. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, értem, hogy tetszik, de azért egy kicsit vegyél már vissza... Az addig oké, hogy bejelölted Facebookon. Ha viszont képről "nem ismer fel", akkor a vonzalom valószínűleg nem kölcsönös.

Küzdenél, síró hangulatjeles kérdést teszel fel, meg az első dolgod az volt, hogy rákeresel a neten a nevére. Hát, nem tudom. Szerintem ez nemcsak "creepy", hanem kicsit szánalmas is.

Ha tetszel neki, vissza fog jelölni. Különben meg tovább kell lépni, ennyi.

2016. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!